Як швидко приготувати картоплю з грибами. Як приготувати картоплю з грибами в каструлі.

Картопля - це невід'ємний продукт будь-якої кухні. З нього можна робити безліч різних страв, починаючи від елементарних картопляних оладок і закінчуючи пирогами. Також він хороший тим, що з нього на швидку руку можна приготувати смачний і ситний вечеря, не докладаючи багато зусиль. Спеції для приготування виберіть самі. Політ фантазій над приготуванням страв необмежений. До одного з найулюбленіших страв у слов'ян можна віднести картоплю з грибами. Воно не потребує якихось особливих навичок і дорогих інгредієнтів. До того ж і готується дуже швидко.
Вам знадобиться
    • солоні (0,5 л) або свіжі (300-400 г) гриби;
    • 1 кг картоплі;
    • 2 цибулини;
    • сіль за смаком;
    • рослинне масло.
Інструкція
1
Почистіть кілограм картоплі. Промийте його і покладіть в каструлю, або глибоку миску, залийте його на час холодною водою.
2
Поріжте дрібно дві цибулини і обсмажте їх на середньому вогні до легкого зарум'янювання і м'якості. Після обсмажування цибулю можна дістати з сковорідки, а можна залишити в ній.
3
Візьміть свіжі або солоні гриби і поріжте їх пластинками середнього розміру. Пластинки не повинні бути занадто товстими або тонкими. Якщо гриби солоні, то промийте їх холодною водою.
4
Покладіть порізані гриби в сковорідку. Обсмажуйте на сильному вогні з постійним помішуванням до повного випаровування вологи. Після обсмаження гриби повинні мати легку рум'яну корочку. Якщо обсмажуються свіжі гриби окремо від цибулі, то сік, який вони виділяють при смаженні можна зливати або випаровувати. Сік від грибів надалі можна використовувати як соус.
5
Візьміть заздалегідь почищений і промиту картоплю і поріжте його часточками товщиною приблизно 0,5 см або брусочками 1 см. Щоб часточки або брусочки не склеюються при готуванні, їх слід промити холодною водою. Для цього можна використовувати звичайний друшляк.
6
Викладіть з сковорідки гриби і додайте в неї масло. Через пару хвилин в розпечене масло покладіть порізану картоплю. Смажте його на сильному вогні, не накриваючи кришкою. Готуйте до утворення скоринки. Як тільки вона утворюється, зменшіть вогонь і ретельно перемішуйте картопля. Перемішувати слід знизу вгору, з проміжком 3-5 хвилин. Щоб не пом'яти картоплю, помішуйте його тонкої лопаткою.
7
Коли картопля буде майже готовий, покладіть в нього гриби, обсмажені цибулю і все посоліть. Все перемішайте і обсмажуйте ще протягом 5 хвилин, не закриваючи кришкою. Для смаку зверху покладіть кілька лаврових листів.
8
По закінченню п'яти хвилин вимкніть вогонь і накрийте картоплю з грибами кришкою. Потомите картопля 5-10 хвилин.
Зверніть увагу
Купуйте гриби тільки у магазинах щоб уникнути харчового отруєння.
Корисна порада
Найкраще для приготування страви використовувати молода картопля. Якщо є така можливість, то за основу страви найкраще взяти його. Він відмінно смажиться, легко покривається скоринкою і не пошкоджується при перемішуванні.