Як відремонтувати автомобільні диски.

Автомобільні дискові гальма є більш ефективними, порівняно з гальмами, які обладнані інакше. Однак вони більш схильні до зносу. Ремонт пошкодженого або зношеного диска при бажанні можна провести самостійно.
Вам знадобиться
  • - набір ключів;
  • - шестигранник;
  • - викрутки.
Інструкція
1
Перевірте в першу чергу наявність всіх деталей в гальмах (кришок, пиляків і пр.). Після цього промийте всі складові гальмівної системи, включаючи диски .
2
Розберіть кріплення гальмівної машинки. Щоб це зробити, виконайте наступне. Розслабте болти, які кріплять диск колеса і гальмівний диск. Небажано відкручувати їх повністю. Потім зверніть увагу на регулювальний болт, що знаходиться на гальмівний машинці. Найчастіше потрібно використовувати шестигранник. Після візьміться за майданчик і від'єднайте її від стійки, розслабивши болти, які кріплять їх. Після розслаблення викрутити болти повністю, а потім від'єднайте гальмівний шланг.
3
Зніміть потім машинку з другого штока, після чого відкрутите штоки гальмівних колодок. Після дістаньте бляшану скобу і колодки. Дістаньте після цього поршень, прочистите його і замініть (при сильному зносі) гумові манжети, які знаходяться в циліндрі. Коли будете діставати манжети, намагайтеся їх не пошкодити.
4
Очистіть знову поршень після заміни. Потім нанесіть тонкий шар герметика і насадите на нього нові манжети. Потім змастіть конструкцію відпрацьованої гальмівною рідиною і з граничною акуратністю вводите циліндр на своє місце. При установці простежте за тим, щоб всі деталі стояли рівно, щоб гальма не відмовили в процесі руху автомобіля.
Корисна порада
Врахуйте, що при процесі вставки циліндра може знадобитися велика фізична сила.