Як визначити розмір пікселя. Як змінити розмір пікселів.

Піксель є найбільш часто використовуваною одиницею виміру в веб-дизайні. На відміну від пунктів або дюймів, це не абсолютна величина. Кінцевий розмір пікселя визначається дозволом і розміром екрану користувача. Так як же визначити розмір пікселя на власному моніторі?
Інструкція
1
Визначте розмір пікселя за допомогою спеціального калькулятора, який можна знайти за посиланням http://monik.com.ua/size_pixel/. Він також визначає кількість точок на дюйм і співвідношення сторін для дозволу вашого екрану. Заповніть поля та натисніть кнопку «Обчислити». Також там додається таблиця з найпоширенішими сучасними варіантами діагоналей і дозволів.
2
Щоб виміряти величину пікселя в якомусь певному зображенні, померяйте це зображення на екрані за допомогою лінійки. Знайдіть значення по вертикалі і по горизонталі. Після цього поділіть отримані числа на дозвіл по горизонталі і вертикалі в пікселя х, відповідно. Таким чином, ви отримаєте приблизний розмір пікселя в міліметрах (або сантиметрах, дивлячись, чим будете вимірювати).
3
Відвідайте сайт виробника свого монітора. Знайдіть там цікаву для вас модель. Після цього знайдіть паспортні дані на неї, в них має бути вказаний розмір пікселів, властивий даному монітору. Варіант не простий і тривалий, але теж працює.
4
Використовуйте масштабний коефіцієнт, заданий в налаштуваннях Windows. Виходячи з цього способу переклад величини об'єкта з пікселів в мм буде виглядати так: width_mm: = width_pixels/PixelsPerInch * 25.4, де width_pixels буде довжиною об'єкта в пікселя х, а PixelsPerInch буде властивістю об'єкта Screen, яке визначає масштабний коефіцієнт пікселів на дюйм.
5
Скористайтеся програмою «Мишометр», яку можна скачати ось тут http://blase.at.ua/load/9-1-0-3. З її допомогою можна вимірювати відстань, яку проходить мишка. Програма може вимірювати відстань не тільки в пікселя х, але і в будь-яких інших одиницях виміру (сантиметри, метри, кілометри і т.д.).