Як вибрати мультиварку.

На допомогу сучасній жінці все частіше приходить науково-технічний прогрес. І ось приготування їжі для всієї родини займає все менше часу, смакові якості страв, їх енергетичні характеристики не тільки не погіршуються, але навіть поліпшуються з кожним новим винаходом. Чергова новинка, що вже завоювала широке коло шанувальників, - мультиварка.
Інструкція
1
Принцип її роботи подібний з пароваркою, але, на відміну від останньої, можливості мультиварки значно ширше. Крім традиційного приготування їжі на пару і варіння супів, мультиварка може смажити, випікати, готувати варення, тушкувати.
2
Отже, ви прийняли рішення про покупку, виникає питання, як вибрати мультиварку? По-перше, розгляньте корпус мультиварки. Вони бувають двох типів: пластикові та металізовані. Перші мають більш привабливим дизайном, другі - більш високими характеристиками міцності і довговічності.
3
Другою важливою характеристикою є робочий об'єм ємності, від цього безпосередньо залежить кількість приготовленої їжі за один раз. Вибирайте ємність, виходячи з обсягу каструлі, в якій зазвичай варите суп для всієї родини.
4
По-третє, зверніть увагу на кількість вбудованих автоматизованих програм приготування. Програми самі розрахують температуру і час приготування їжі, ви зможете один раз покласти в мультиварку всі необхідні продукти і зовсім не стежити за приготуванням.
5
По-четверте, вибирайте мультиварку в найбільшим часом приготування їжі. Деякі мультиварки здатні, наприклад, тушкувати продукти до десяти годин, такому агрегату дарма найжорсткіше м'ясо.
6
Важливе значення має виробник. Моделі світових виробників електроніки коштують дорожче, але, набуваючи мультиварку, не варто економити. Усередині приладу є елементи електронного управління, вихід з ладу яких зробить мультиварку абсолютно марною. Важливо також якість тефлонового покриття, так як мультиварка укомплектована тільки однієї ємністю для приготування.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на елементи управління, віддайте перевагу приладу з сенсорним дисплеєм, так як поворотний важіль таймера з часом може заклинювати.