Як намалювати настрій.

Малювання - дієвий спосіб вираження емоцій. Недарма багато техніки образотворчого мистецтва використовуються в арт-терапії. Якщо вам хочеться виплеснути свій настрій або зберегти пам'ять про нього, намалюйте його на папері.
Інструкція
1
Самий прямий спосіб виразити настрій - намалювати автопортрет. Ви можете вибрати класичний стиль. Для цього вам знадобляться дзеркало і знання пропорцій особи. Виберіть самий підходящий ракурс, виставте, якщо потрібно, додаткове освітлення.
2
Спочатку схематично побудуйте малюнок, визначивши висоту і ширину обличчя. На окремих осях розташуйте губи, ніс, очі і визначте, яким має бути їх розмір і форма. Дуже уважно поставтеся до промальовування форми частин обличчя - від цього залежить настрій , яке з'явиться на картині.
3
Якщо ви схильні з гумором ставитися до власних перепадам настрою, відобразіть його в вигляді шаржу. Зміна у виразі обличчя зобразите в гіпертрофованому вигляді - збільште очі, неприродно підійміть брови і т.д.
4
Спотворення природних рис обличчя буде потрібно і в тому випадку, якщо ви захочете намалювати портрет в одному з абстрактних напрямків. Тут ви зможете передати настрій через вибір форми і колірної гами, яка може відрізнятися від природних кольорів.
5
Втім, відобразити стан душі можна не тільки через власне зображення. Показати розвиток ваших думок і почуттів буде зручно у вигляді коміксу. Придумайте короткий сюжет в 3-5 пропозиціях. Розбийте його на епізоди, для кожного намалюйте окремий «кадр». Продумайте композицію в кожному фрагменті, а потім і стиль промальовування всього коміксу. Вирішенню завдання сприятиме також форма і колір шрифту, якщо ви хочете доповнити історію текстом.
6
У пошуку форм і ліній, що передають ваше настрій , можна довіритися нагоди. Зробіть малюнок за допомогою монотипії або ляпок. Змішайте на палітрі потрібний відтінок акварелі, гуаші або акрилу. Нанесіть його на гладкий глянсовий картон або шматок скла. Притисніть його до аркуша паперу. Придивіться до одержали плямі - ви побачите в ньому певний сюжет, який залишається доповнити декількома лініями. Такий же підказкою для фантазії можуть стати і ляпки туші або фарби, хаотично розкидані по папері.
Маг - це казковий персонаж, який наділений здатністю до чаклунства. В деяких випадках він володіє даром передбачення, а також може залучати вищі сили для вирішення земних завдань.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Мага зазвичай малюють в образі старого або відлюдника, одягненого в довгий плащ. Тому почніть відтворювати персонаж із зображення фігури - намітьте розташування частин тіла. Поза стоячи - основна для чарівника, коли він втілює в життя чергову змову.
2
Хоча маг - вигаданий герой, його пропорції цілком схожі з людськими. На аркуші паперу поставте дві точки, між якими буде поміщений персонаж. До уваги візьміть тільки обриси тіла. Для виступаючих частин шати, звичайно, теж варто залишити місце, але поки тримайте його в розумі.
3
Умовно розділіть фігуру на два рівних в горизонтальному відношенні сектора - між ними прокреслите лінію пояса. Відштовхуючись від неї, намалюйте скелет фігури у вигляді тонких штрихів. Ноги розташуйте на ширині плечей, одну руку відведіть в сторону - вона необхідна для демонстрації чарівних здібностей мага. Якщо пропорції дотримані, надайте лініях потовщення, щоб вийшла повноцінна фігура людини.
4
Визначте напрям вітру, під впливом якого розвивається плащ. Уявіть, як струмує тканину під впливом поривів, і зобразите накидку в такому ключі - вона не повинна закривати тіло повністю.
5
На голові персонажа розташуйте капелюх з широкими полями, її купол намалюйте у вигляді конуса, на маківці помістіть розпізнавальний знак, наприклад, зірку.
6
Розпочніть промальовуванню особи, особливу увагу приділіть носі, бровам і очам. Постарайтеся передати настрій героя, нейтральна гримаса недопустима. Якщо персонаж зол, зведіть брови до перенісся і сощурьте очі. Додайте сиві вуса й довгу бороду.
7
Зобразіть в руці мага чарівну паличку і направте її дія в сторону.
8
Раскрасьте плащ персонажа в синьо-фіолетовій гамі, на ньому можете додатково намалювати умовні знаки, зірки та інші елементи. У такому ж ключі зробіть капелюх. Інші деталі одягу зобразите сіро-чорними. Чарівної паличці надайте традиційний яскраво-жовтий колір, не забудьте про іскристі промені, які малюються як доказ факту чаклунства.