Як зібрати конверт.

Конверт для листів можна купити в будь-якому відділенні Пошти Росії. Коштує він недорого, а виглядає - зазвичай. Якщо вас не влаштовує така пересічна тара для відправлення, складіть єдиний у своєму роді конверт своїми руками.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу, приблизно в 2,5 рази перевищує розміри листа або листівки. Прикладіть предмет, який ви будете пересилати у конверті, до нижньої короткої частини листа. Змістите його так, щоб між нижньою і бічними сторонами предмета і паперу була відстань 2 см. Обведіть бічні і верхню боку листівки або листи.
2
По верхній лінії зігніть папір, поклавши нижню її частину на верхню. Одержаний кишеню знову вкладіть лист або листівку. Бічні сторони аркуша загніть у напрямку до центру. Частину листа опустіть вниз. Цей клапан повинен перекривати кишеню конверта приблизно на 3 см. Якщо він виявиться занадто довгим, обріжте його.
3
Розгорніть папір. По краях листа утворилися вузькі прямокутники, окреслені згинами. Самі нижні прямокутники справа і зліва відріжте. Так само поступите з верхніми. Що залишилися в центрі клапани загніть і змастіть клеєм. Щоб не забруднити папір навколо, підкладіть під клапани шматок картону або альбомного листа.
4
До клапанам прикладіть нижню половину конверта. Розгладьте папір від краю до центру, щоб видалити надлишки клею і повітря. Коли клей висохне, конверт можна буде використовувати.
5
Щоб зробити безліч конвертів з мінімальними витратами часу, скористайтеся іншим способом. З паперу виріжте квадрат. Зігніть його по діагоналях, потім знову розгорніть. Розташуйте заготовку так, щоб кути були направлені в сторони, вгору і вниз. Бічні кути зігніть у напрямку до центру - один з них повинен перекривати інший на 3 мм. З'єднайте цю частину конверта крапелькою клею.
6
Нижній кут ромба підніміть вгору так, щоб він виявився вищим щойно сумісних ділянок на 5 мм, і приклейте. Частину конверта опустіть вниз.
7
Щоб прикрасити конверт, його кути можна закруглити. Якщо ви хочете взяти не звичайний папір, а з малюнком, переконайтеся, що на ній буде помітний адреса, написаний від руки.