Як вибрати масляний радіатор.

Масляний радіатор вигідно відрізняється від інших електричних приладів для обігріву приміщень. Він не має відкритих нагрівальних елементів, тому безпечний і «не випалює» кисень з навколишнього повітря, працює безшумно і надійно. На ринку представлений великий вибір марок і моделей масляних радіаторів. Щоб вибрати підходящий обігрівач, треба визначити, які параметри і опції приладу важливі саме вам.
Вам знадобиться
  • Технічний паспорт вироби із зазначеними параметрами приладу.
Інструкція
1
Розрахуйте необхідну вам потужність приладу, виходячи з розрахунку, що 1 кВт. потужності розрахований на обігрів приміщення 10 м? з стелями в 3 метри. Орієнтуючись на заявлену потужність радіатор а, враховуйте, що більшість сучасних приладів мають декілька діапазонів потужності і можуть працювати на повну або зменшену потужність.
2
Зверніть увагу на наявність в масляному радіатор е додаткових опцій, що забезпечують зручність експлуатації. Термостат, який відповідає за підтримання температури масла всередині приладу, поєднується з ручним регулятором нагріву. При виборі такого радіатор а періодично включайте і вимикайте нагрівальний елемент спеціальним перемикачем. Якщо радіатор обладнаний термостатом, реагуючому на температуру навколишнього повітря, а не масла, то задана температура буде підтримуватися автоматично.
3
Якщо для вас дуже важливий такий параметр роботи масляного радіатор а, як час нагріву приміщення, виберіть модель з вбудованим повітряним тепловентилятором. Повітря примусово перемішується і температура в різних частинах приміщення стає більш рівномірною.
4
Якщо передбачається використовувати радіатор як пристосування для сушки білизни, придбайте модель, оснащену спеціальним знімним пристроєм для сушіння.
Зверніть увагу
Через високої температури поверхні приладу навколо нього має бути вільний простір. Не ставте радіатор впритул до меблів і предметів ужитку. Не сушіть білизну на радіаторі, не обладнаний спеціальним пристроєм для сушіння. Білизна буде перешкоджати вільному відходу гарячого повітря і прилад може перегрітися.
Корисна порада
Зберігати і перевозити масляні радіатори можна тільки у вертикальному положенні. Якщо він транспортувався горизонтально, треба дати йому постояти в правильному положенні і тільки потім включати в мережу, щоб масло всередині корпусу закрило нагрівальні елементи.