Як робити ланьет. роблять Ланет відео.

ланьет, більш відомий як кунілінгус - це доставлення задоволення жінці шляхом оральної ласки її статевих органів. Якщо у вас є улюблена, і ви хочете подарувати їй хвилини насолоди, вивчіть нашу інструкцію і підключіть власну чуттєву фантазію.
Інструкція
1
Найкращий час для ланьет - після душу. Тоді ви обоє досить расслабленни, свіжі і, що важливо, чисті. Так само, ви можете запропонувати вашій дівчині прийняти ванну з релаксуючим маслами протягом 15 хвилин в супроводі приємної музики.
2
Після душу доречно буде зробити чуттєвий масаж. Врахуйте, що найкраще робити це хіба спонтанно, а не розбиваючи на кроки. Масажне масло з екстрактами пачулі діє розслабляючу і збудливо. Ніжно масажуйте все тіло дівчини, роблячи особливий акцент на ногах і інтимній зоні.
3
Тепер можна переходити до основної хвилюючою частини. Покладіть дівчину в найзручнішу для неї позу, найчастіше це положення, коли вона на спині. Почніть цілувати її живіт, внутрішню частину стегон, особливо сприйнятливу до подібних пестощів, і безпосередньо область геніталій, щоб ваша улюблена звикла до відчуттів, оскільки ця ніжна зона не терпить різких впливів.
4
Почніть повільно і плавно стимулювати клітор своєї партнерки, а потім, коли вона наблизитися до точки збудження, вам слід обережно розвести ноги дівчини (це важливо як для вашої зручності, так і для її більшого задоволення) і почати оральну стимуляцію статевих органів.
5
Ви можете це робити декількома способами, наприклад, ніжно проводити м'яким розслабленим мовою по статевих губ, зупиняючись на клітор. Кругові обертання ближче до піхви викличуть масу захвату в вашої улюбленої, але намагайтеся робити все плавно, інакше в пориві пристрасті можна випадково її поранити.
6
Напружте свою мову так, щоб він став трохи гострим на кінці, і почніть поперемінно стимулювати їм клітор, а потім зону піхви, намагаючись як би проникнути в нього мовою. Не варто це робити швидко, орієнтуйтеся на відчуття своєї дівчини: якщо вона не напружується, а продовжує порушуватися, значить все йде правильно.
7
Точку G так само не слід залишати уваги. В момент особливого збудження повільно вставте два з'єднаних разом пальця в піхву приблизно на 5 см і почніть плавний рух «приманювання» по напрямку до себе, не перестаючи стимулювати клітор і статеві губи мовою. Відчуваєте, що атмосфера загострилася?
8
Після того, як пік насолод пройшов, і ваша дівчина отримала омріяний оргазм, не варто різко переривати ласки. Закінчите ланьет в тому ж плавному ритмі, як і починали, ніжно проводячи язиком по всій інтимної області вашої коханої.
9
Останнім штрихом повинні стати поцілунки внутрішньої зони стегна. Після зведіть її ноги разом, поцілуйте живіт, і, піднімаючись вище, проведіть ніжно губами по грудях і шиї. Дайте вашій дівчині відпочити, томно полежати з закритими очима і посмішкою на обличчі, а трохи пізніше можете порадувати її улюбленим напоєм і теплими обіймами.