Як купити солярій.

Гарний рівний загар є мрією багатьох людей незалежно від статі і віку. Але далеко не у кожної людини є можливість регулярно відвідувати студії засмаги або салони краси. Тому багато виробників «сонячного» устаткування випускають спеціальні солярії, призначені для використання в домашніх умовах. Як же купити солярій?
Інструкція
1
Оберіть вид солярію Все обладнання для засмаги в домашніх умовах можна умовно розділити на три типи. Самим бюджетним і простим варіантом є придбання лицьового солярію. Цей прилад призначений для отримання засмаги на шкірі обличчя, рук і області декольте. Як правило, особові солярії обладнані 4-7 лампами середньої потужності і забезпечені таймером.
2
Односторонні солярії є, мабуть, найпопулярнішим видом домашнього «сонячного» устаткування. Ці прилади виконані у вигляді спеціальної рамки з лампами, закріпленої на стійкому штативі або підвісі. Кут нахилу рами можна змінювати в залежності від пози загоряють. Односторонні солярії дозволяють отримати красивий і рівний загар всього тіла. Єдиним їх недоліком є необхідність періодично перевертатися.
3
Двосторонні домашні солярії є найдорожчим видом обладнання для засмаги. Вони можуть бути як горизонтальними, так і вертикальними. Зовні вони дуже схожі на солярії, встановлювані в студіях засмаги. Однак домашній варіант обладнання відрізняється від професійних аналогів меншим кількість ламп і мінімальним набором додаткових функцій.
4
Двосторонні солярії - досить потужний електричний прилад. Тому при установки такого устаткування в будинку чи квартирі необхідно врахувати збільшення навантаження на вашу електромережу. По можливості рекомендується використовувати окрему лінію електрокабеля.
5
При покупці солярію необхідно уважно вивчити спектральний склад його ламп. Ці дані повинні бути вказані в технічному паспорті приладу. Важливим показником є співвідношення UVB і UVA променів - саме воно визначає якість і стійкість засмаги. Для домашніх соляріїв це співвідношення має бути близько 1%. Лампи з показниками 2,4-3% ставляться до «жорстким» і їх використання рекомендовано проводитися під наглядом фахівця. Також зверніть увагу на заявлений термін служби ламп. Він повинен становити не менше 500-800 годин.
6
Вибравши модель, зателефонуйте в кілька спортивних оффлайн-магазинів та інтернет-магазинів і, порівнявши представлені в них солярії за співвідношенням ціна/якість, зробіть остаточний вибір.