Як зробити упаковку для мила.

Мило, зроблене своїми руками, стало досить поширеним подарунком. Щоб піднести плід ваших праць в кращому вигляді, зробіть для нього оригінальну упаковку у вигляді коробки або шкатулки.
Інструкція
1
Склейте підходить за розміром картонну коробку. На аркуші накресліть розгортку відповідної фігури. Наприклад, для мила прямокутної форми знадобиться розгортка паралелепіпеда. Виміру його сторін повинні бути більше сторін мила на 1 см.
2
Розгортку фігури складіть з чотирьох однакових прямокутників, дотичних довгими сторонами. З боків однієї з частин прірісуйте по квадрату зі стороною, рівною ширині прямокутників.
3
Щоб з'єднати боку коробки, додайте клапани. Приєднаєте їх до бічних сторонах квадрата. Таку ж деталь додайте на зовнішній стороні одного з прямокутників.
4
Виріжте вийшла фігуру. Прикладіть до ліній згину лінійку і прокреслите їх тупим твердим предметом - в цьому випадку згини будуть ідеально рівними. Змастіть клапани клеєм і притисніть їх до внутрішньої сторони коробки. Клапан на довгій стороні можна приклеїти або закріпити стрічкою, обв'язаною навколо коробки.
5
Для мила обтічної форми зробіть упаковку , що повторює його обриси. З скульптурного пластиліну зліпіть фігуру, що нагадує мило, але на 0,5-1 см більше. Розріжте цю заготовку вздовж на дві рівні половини. Вони будуть відповідати половинкам майбутньої шкатулки.
6
Оклейте опуклу частину пластилінових форм шматочками паперу в техніці пап'є-маше. Розмочену папір накладайте рівними рядами, кожен другий промащуючи ПВА. Залиште заготовки сохнути при кімнатній температурі на 2-3 дні.
7
Готові половинки зніміть з пластиліну. Якщо їх поверхня недостатньо рівна, спробуйте відшліфувати її наждачним папером або вирівняти папер-клеєм. З'єднайте деталі, по одній стороні приклеївши смужку досить щільного паперу або тонкого картону.
8
Щоб прикрасити шкатулку, оклейте її тканиною, розпишіть акриловими фарбами або оформіть в техніці декупаж.
9
Шматок круглого мила можна покласти в шкатулку у формі черепашки. Зробіть її в техніці пап'є-маше і розфарбуйте фарбою з ефектом перламутру.