Як навчитися "Фотошопу".

Фотошоп придбав величезну популярність через простоту використання і величезних можливостей. Навіть якщо ви не фотограф, дизайнер, веб-розробник, вам однозначно не завадить знання цієї програми.
Інструкція
1
Купуйте книжку «Фотошоп для« Чайників »». Щоб навчитися фотошопу , на початковому рівні її буде цілком достатньо, особливо якщо її поєднувати з відео-уроками, але про це трохи пізніше. У цій книзі описані основні прийоми роботи з графічними зображеннями, фотографіями та малюнками. Що може знадобитися зробити звичайному користувачеві персонального комп'ютера з фотографіями: вирізати фрагмент, поєднати два зображення, підкоригувати яскравість і контраст, додати якусь рамку і т.д. Вищезазначена книжка допоможе вам вивчити всі ці прості прийоми, які потім, придбавши достатньо досвіду, ви зможете трансформувати в більш складні маніпуляції.
2
Скачайте відео-уроки, щоб вивчити фотошоп. У цих уроках ви знайдете демонстрацію застосування основних прийомів програми. Вам буде показана послідовність дії для здійснення тієї чи іншої маніпуляції з зображенням.
3
Шукайте відео-уроки для початківців, щоб почати вивчати фотошоп з нуля, або уроки для просунутих користувачів, якщо у вас вже є певні навички роботи з цим графічно редактором. Щоб уроки добре засвоювалися, повторюйте наведені приклади самостійно кілька разів. Намагайтеся не сліпо слідувати вказівкам, а поєднувати, імпровізувати. Тоді ці уроки підуть вам на користь.
4
Запишіться на курси фотошопа. Знайти їх буде не складніше, ніж курси з навчання веденню електронної бухгалтерії. У комп'ютерних академіях зараз не бракує.
5
Пошукайте підходящі курси в інтернеті, потім зорієнтуйтеся на місцевості, щоб з'ясувати вартість, час занять, чи надають в кінці навчань який-небудь сертифікат, що свідчить про рівень вашої кваліфікації, і т.д. Курси - це найефективніший спосіб вивчення фотошопа. Якщо вам щось не зрозуміло, викладач відразу ж дасть відповіді на всі питання і допоможе розібратися у важких моментах.