Як вирізати з паперу ялинку. Як красиво вирізати ялинку з паперу.

Купити пишну ялинку до свята вдається не всім. Не завжди є кошти, час або місце для новорічного дерева. Створити атмосферу свята можна і своїми руками - живе дерево цілком може замінити вирізане з паперу.
Інструкція
1
Візьміть картон зеленого кольору. Переверніть його на виворітну сторону і намалюйте на ній силует сосни з трикутними гілками, опущеними вниз. Права і ліва сторона дерева повинні бути абсолютно симетричними. Виріжте шаблон. Підготуйте ще 5-7 таких деталей. Чим більше заготовок ви виріжете, тим пишніше буде ялинка.
2
Кожну деталь складіть уздовж навпіл так, щоб лицьова сторона картону здавалася всередині. Обробіть клеєм праву половину ялинки. Візьміть другу заготовку і прикладіть її лівою стороною до змащеній клеєм. Пропрасуйте папір, щоб видалити надлишки клею і бульбашки повітря. За таким же принципом з'єднайте частини, що залишилися їли - приставляючи нову деталь до вільної половинці щойно приклеєною. Перш ніж вставити останню картонну заготовку, вкладіть в іграшку петлю з нитки, волосіні або гарною тасьми, щоб готовий виріб можна було повісити.
3
Якщо ви хочете зробити більш оригінальну ялина, зберіть її з кіл різного діаметру. Виріжте з картону сім кіл діаметром 40, 35, 30, 25, 20, 15 і 10 см.
4
За допомогою лінійки проведіть промені з центру кола до його країв. Відстань між променями на одній деталі повинно бути однаковим.
5
У кожному з кіл проведіть окружність меншого діаметра. Наприклад, в 40-сантімтровую заготовку впишіть окружність діаметром 16 см. Надріжте круги по лініях до внутрішньої окружності.
6
Кожен вийшов сегмент розділіть навпіл уздовж, в місці перетину розділової смуги з краєм круга поставте крапку.
7
Краї кожного «пелюстки» загніть всередину так, щоб вийшов конус з вершиною в місці, позначеному крапкою. З внутрішньої сторони закріпіть боку конуса клеєм. Складіть в такі фігури все «пелюстки» кожного з кіл.
8
У центрі всіх заготовок зробіть отвір. Зберіть круги ялинки на стовбурі з дроту або олівця. Найбільший круг повинен виявитися внизу, найменший - на вершині конструкції. Щоб зміцнити паперову ялина, місця дотику нижніх і верхніх гілок проклейте.
До Нового року всі мріють прикрасити простір навколо себе, щоб зробити атмосферу святковою і радісною. Існує маса різноманітних ідей, що дозволяють оригінально і яскраво прикрасити до новорічних свят будь-яке приміщення - робочий офіс, квартиру або дитячий сад. Одна з таких ідей - це ялинка, вирізана у вигляді сніжинок і зібрана вручну.
Вам знадобиться
  • - зелена папір,
  • - ножиці,
  • - клей.
Інструкція
1
Підготуйте зелену кольоровий папір і наріжте її на квадрати різних розмірів. Перша сніжинка з великих квадратів повинна вийти великий, наступна - трохи менше, і всі інші квадрати повинні зменшуватися до верхівки майбутньої ялинки. Найменший квадрат для останньої сніжинки повинен мати розміри 7х7 см. Виготовте по дві сніжинки кожного розміру.
2
Для того щоб зробити сніжинку для ялинки, складіть квадратний аркуш паперу потрібного розміру по діагоналі, а вийшов трикутник складіть ще раз навпіл. На отриманому трикутника зробіть ножицями три паралельних краю трикутника надрізу, не доходячи до основного згину. Розгорніть фігурку.
3
Куточки внутрішнього квадрата сумістите і склейте, або закріпіть степлером. Переверніть заготовку і сумістите куточки наступних розрізаних елементів, склеївши їх. Знову переверніть заготовку і повторіть те ж саме з новими куточками. Таким чином, ви по черзі сгибаете і закріплюєте куточки спочатку на одній стороні, а потім на іншій. В результаті у вас вийде об'ємна і красива грань майбутньої сніжинки.
4
Зробіть шість таких же граней, а потім скріпіть їх степлером в середині. Щоб сніжинка не розсипалася, бічні сторони грані також скріпіть один з одним степлером.
5
Виготовте таким способом все сніжинки для ялинки - вам буде потрібно, як уже говорилося вище, по дві сніжинки кожного розміру. Коли сніжинки будуть готові, починайте збирати ялинку , нанизуючи сніжинки в потрібному порядку на дві довгих міцних нитки. На верхівку ялинки помістіть маленьку сніжинку червоного кольору. Готову ялинку підвісьте на нитку до стелі.