Як зайнятися паркуром.

Після появи таких фільмів, як «Ямакасі» і «13 район», в нашій країні почав розвиватися новий екстремальний вид спорту з дивною назвою «паркур». Паркур - це не просто вулична екстремальна акробатика, а подолання перешкод. Перш за все, паркур - це практична дисципліна, і займаються ним на вулиці, а не в залі.
Інструкція
1
Почати вивчення паркура краще всього не з виконання трюків, особливо на вулиці, а з читання і вивчення філософії паркура. Бо цей вид спорту в чомусь схоже східних єдиноборств, тут теж є своя філософія, яку необхідно прийняти і зрозуміти, що дано далеко не каждому.Основатель паркура Давид Белль вважає, що трейсери (так називаються люди, які займаються паркуром) необхідно навчитися сприймати «весь світ як тренувальний майданчик», не створюючи самому собі перепон і кордонів. Іншими словами необхідно навчитися перетворювати всі перепони в перешкоди і навчитися подумки знаходити способи їх преодоленія.Первим і найважливішим аспектом цієї філософії є вміння долати свій страх. На жаль, цьому можна навчитися, лише тренуючись на вулицях, так як там немає спеціальних матів. Важливо пам'ятати, що зі страхом набагато легше впоратися, виконуючи базові трюки, а не складні елементи.
2
Наступний етап занять паркуром - це вивчення трюків. Зазвичай цей етап починається з перегляду різних відеороликів, викладених в Інтернеті, і вивчення описів трюків, які зараз також у великій кількості представлені в мережі. Після вивчення всієї теоретичної частини, можна спробувати повторити трюк. На початкових етапах занять паркуром вчитися робити трюки краще в залі, так як там менше можливостей отримати складну травму. Для перешкоди можна використовувати гімнастичний козел. І тільки після того, як трюки в залі будуть відточені, можна виходити на уліцу.Перво-наперво необхідно навчитися правильно стрибати і з місця і з розбігу. В цьому немає нічого смішного, у стрибків в паркурі є своя техніка ісполненія.Прі стрибку з розбігу більшість початківець трейсерів роблять кілька великих кроків безпосередньо перед стрибком. Це найпоширеніша помилка. Для правильного виконання цього трюку необхідно зробити маленькі кроки перед прижком.Прі стрибках з місця необхідно привчити своє тіло працювати сімметрічно.Затем можна переходити до стрибків з опорою на руки. І правильним приземленням.
3
трейсерів важливо не забувати про правильне харчування. Паркур хоч і екстремальний вид спорту, все ж це спорт, для якого до того ж потрібні великі енерговитрати. Зокрема людині, що займається паркуром, в день необхідно 110-115 грамів білків, 450-500 грамів вуглеводів, 20-30 грамів жирів, а також вітаміни B6, B12, E і C, мінерали Кальцій, Магній, Залізо. Всі ці корисні речовини можна знайти в звичайних продуктах, які людина споживає щодня, важливо стежити за правильними пропорціями і не захоплюватися. Крім того, для кращої роботи всього організму необхідно приймати полівітаміни. І ні в якому разі не можна пити газовані напої, оскільки вони послаблюють кісткову тканину, а також перешкоджає виведенню з м'язової тканини молочної кислоти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Cdb4IwkOxTE
Корисна порада
Займаючись в залі, не захоплюйтеся. Тут висока вірогідність того, що, виконуючи елемент невірно, ви не будете знати про це. А чим довше ви неправильно виконуєте трюк, тим складніше потім буде перевчитися.