Як прикрасити одяг.

Якщо ви купили одяг, яка влаштовує вас не повністю, її цілком можна довести до досконалості. Ви можете змінити її колір, розмалювати, постачити написом або прикрасити вишивкою. Крім того, всі описані техніки можуть працювати разом для створення потрібного «образу» речі.
Інструкція
1
Розмалюйте одяг в техніці гарячого або холодного батика. Ділянка тканини, який будете розфарбовувати, натягніть на п'яльці. Простежте за тим, щоб решта матеріал не прилягав до цієї частини, інакше фарба може просочитися і на нього. Намалюйте ескіз візерунка на папері, потім переведіть його на тканину. Якщо ви хочете обмежити фрагменти малюнка, які будуть зафарбовані одним кольором, обведіть їх резервом для холодного батика. В гарячому батику резервом заповнюються ті ділянки, які не будуть зафарбовані.
2
Наносьте фарбу пензликом. Якщо хочете домогтися плавного переходу кольору і абстрактних розлучень, перед фарбуванням змочіть тканину. Розпис по сухій поверхні дасть більш чіткі контури.
3
Щоб не помилитися при перенесенні малюнка з ескізу на тканину, зробіть трафарет. З картону виріжте ті ділянки узору, які потрібно заповнити кольором. Фарбу в цьому випадку можна розподіляти пензликом, поролоновою губкою або з балончика.
4
Якщо візерунок або напис складається з тонких ліній, простіше і швидше намалювати їх маркерами по тканині.
5
Прості однотонні речі можна зробити більш цікавими, повністю помінявши їх колір. Купіть склад для фарбування тканини в воді. Зазвичай вона продається разом з сіллю-закріплювачем. Згідно інструкції на упаковці розчиніть порошок у воді. Предмет гардероба зімніть, перекрутите і зав'яжіть вузлом. Також можна зробити на тканині безліч защипов і обв'язати їх нитками. Після того, як тканина профарбується, залиште її сушитися в згорнутому стані. В результаті поверхня придбає нерівномірний плямистий або «мармуровий» окрас.
6
Для об'ємного прикраси одягу більше підійде вишивка. Можна зробити її на висмикувати канві хрестиком або від руки намалювати візерунок і заповнити його гладдю. Мотив малюнка виберіть серед схем в спеціалізованих журналах та на інтернет-сайтах. Як матеріал можна використовувати не тільки нитки, але і стрічки або бісер. Спосіб створення стібків при цьому залишається тим самим.
7
Якщо ви не хочете витрачати багато часу на прикрасу, купите готову нашивку або термоаппликації. Першу потрібно буде просто пристрочити до одягу. Термоаплікація кріпиться за допомогою гарячої праски. Їм потрібно натискати на малюнок, з верхньої та зворотньої сторін обкладений папером.