Як зробити маску миші.

Маска миші - одна з найзручніших, в ній можна провести весь час свята. Все завдяки тому, що її форма практично повністю збігається з формою голови людини - потрібно лише «наростити» ніс. Найбільш зручний буде екземпляр, зроблений за зліпком вашого обличчя.
Інструкція
1
Скульптурний пластилін розкачайте в пласт товщиною 2-3 см. Накладіть його на обличчя від рівня зростання волосся до підборіддя. Пальцями прогните поверхню пластиліну, щоб він повторював обриси особи. Акуратно зніміть зліпок. Стеком або канцелярським ножем зробіть в ньому отвори для очей. Їх форма може бути будь-який, в залежності від стилю промальовування маски.
2
Розкачайте ще один шматок пластиліну. Його товщина повинна бути такою ж. Акуратно виріжте з зліпка ніс і на його місці, з підготовленого шматка, виліпити миші ную мордочку у вигляді конуса із закругленою вершиною.
3
Нарвіть на дрібні шматочки папір для принтера. Складіть її в ємність з водою. Коли папір розм'якне, викладіть на пластилінову заготовку рівномірний шар, зверху змастіть його клеєм для паперу. Чергуйте верстви паперу доти, поки маска не стане досить щільною. Зазвичай достатньо 5-7 шарів. Залиште пап'є-маше висихати при кімнатній температурі.
4
Через 3-5 днів зніміть маску. Її потрібно доповнити миші нимі вушками. Виріжте два круглих вуха з картону й паперовими смужками приклейте до верхнього краю маски.
5
Раскрасьте миші ную мордочку акрилом. Спочатку покрийте папір основним сірим кольором. Його можна нанести поролоновою губкою або скористатися аерозольною фарбою. Коли шар висохне, прорисуйте деталі. Тонким пензликом обведіть контур очей, намалюйте кольорові райдужки. Якщо миша - дівчинка, намалюйте довгі вії й рожеві губи. Посмішку на обличчі мужньої миші можна провести чорним або темно-сірим маркером.
6
Стандартну заготовку для маски можна трансформувати в мордочку Міккі або Мінні Маус. Для цього зробіть круглі вуха більшими. Намалюйте на масці витягнуті овальні очі. Простір навколо них і на щоках розфарбуйте білим кольором, а боки маски й вуха - чорним.
7
Щоб маска трималася на обличчі, забезпечите її гумкою, вставленої в отвори з боків. Непомітною буде гумка, яка використовується при виготовленні біжутерії.