Як діагностувати інжектори. втрата потужності при початку руху ваз.

Коли в 2007 році Росія ввела на своїй території норми Євро 4, карбюраторні двигуни виявилися не здатні відповідати таким жорстким вимогам. Тому всі знову вироблені й нові імпортовані автомобілі можуть бути тільки інжекторнимі, але не карбюраторними. У світлі цих подій інформація і методи діагностики інжекторів стала актуальною для більшості автолюбителів.
Інструкція
1
Якщо під час поїздки раптом включилася лампочка Check Engine, це основний сигнал про несправність в системі уприскування палива. Визначити конкретну несправність допомагають прийоми діагностики вприськового мотора. Зберігайте самовладання і не нервуйте, у разі коли загорівся індикатор Check Engine. Якщо він згасне через кілька секунд, значить, система самодіагностики переконалася в справності мотора і спрацьовування, швидше за все, було помилковим. Якщо індикатор продовжує горіти, займіться діагностикою для виявлення несправності.
2
Чи не переоцінюйте свої сили. Самостійна діагностика інжектора без використання мотор-тестера і вимірювальних приладів буде тільки поверхневою і лише приблизно визначить причину поломки. Тому навіть у разі вдалого усунення несправності обов'язково зверніться на СТО при найближчій нагоді.
3
Перевірте датчик положення коленвала. Це єдиний датчик, що викликає повну відмову двигуна. З іншого боку, це виключно надійний елемент і випадки його відмови вкрай рідкісні. На вітчизняних моторах він розташований на припливі корпуса маслонасоса неподалік від зубців шківа коленвала.
4
Перевірте бензонасос. Якщо він забруднений, в роботі двигуна з'являться провали, втрата потужності, у вихлопній системі лунатимуть хлопки. При повній відмові бензонасоса двигун працювати не зможе. Перевіряючи інші датчики і системи, врахуйте, що навіть при їх несправності ви все одно зможете доїхати до гаража або найближчої СТО в аварійному режимі роботи мотора.
5
Відмова датчика положення розподільного без деякого досвіду розпізнати складно. При цьому двигун буде працювати в нестандартному режимі паралельно-попарной подачі палива, а всі форсунки будуть спрацьовувати в 2 рази частіше. Але не намагайтеся визначити це на слух. Вміст шкідливих речовин у вихлопних газах різко підвищиться, але колір вихлопу не зміниться. Визначити збій цього датчика можна по різко збільшеній витраті палива і перебоїв у роботі системи самодіагностики.
6
Перевірте датчик масової витрати повітря. Симптоми його відмови - необхідність перегазовки при запуску двигуна, втрата потужності і динаміки розгону. На початку розгону відгук на педаль газу може навіть покращитися. Колір вихлопних газів стане брудніше, витрата палива збільшиться. З даною несправністю автомобіль здатний без збитку для себе протягнути кілька сотень кілометрів.
7
Несправність датчика положення дросельної заслінки визначте за ознаками: помітної втрати потужності, неприємним ривків автомобіля і провалів при розгоні, нестійкої роботи на холостих обертах і відсутності можливості гальмування двигуном. До речі, при даної несправності сигнальна лампа Check Engine може не спрацювати, оскільки датчик може подавати нестійкий сигнал про свою працездатності.
8
Несправність регулятора додаткового повітря визначте по утрудненого пуску двигуна при відпущеної педалі акселератора, а також по нестійким оборотам холостого ходу. Для усунення несправності промийте канали холостого ходу дросельної заслінки. Якщо це не допоможе, замініть вузол в зборі.
9
Вихід з ладу датчика температури охолоджуючої рідини визначте по утрудненого пуску двигуна, особливо в мороз. У разі виникнення даної поломки завести і прогріти мотор буде можливо тільки при активній роботі педаллю газу. У спекотну погоду двигун втратить потужність і почне детонувати.
10
Вкрай рідкісний випадок виникнення несправності датчика детонації визначте, якщо індикатор Check Engine включається при оборотах понад 3000 об/хв. і гасне, якщо вони падають нижче вказаного значення. Двигун при цьому стане надзвичайно чутливим до якості бензину - будь-яке відхилення в якості палива буде призводити до сильної детонації. Для виправлення неполадки в більшості випадків досить замінити йдуть до датчика дроти.
11
Поломка котушки запалювання визначається за такими ознаками: провали при розгоні, втрата потужності, нестійка робота на холостих обертах, повне відключення одного або декількох циліндрів. Для продовження руху з даною несправністю відключіть форсунки в непрацюючих циліндрах, щоб виключити потрапляння палива в картер.