Як скласти сценарій свята.

Будь-яке свято буде цікавіше, якщо його продумати і підготувати заздалегідь. А для цього потрібно написати сценарій свята. Він повинен бути веселим, кумедним. Адже його основне завдання - створити гарний настрій, зробити свято незабутнім.
Інструкція
1
Почніть з запрошень. Адже без гостей ніякого свята не буде. Вони повинні відповідати тематиці свята. Краще їх зробити самим. Візьміть аркуш паперу, складіть його навпіл і виріжте фігурку в залежності від свята: клоуна, сніговика, квітка. Збоку дещо не дорежьте. Розфарбуйте. Розгорніть, всередині напишіть текст запрошення, вказавши місце і час свята. Можна використовувати вірші: Вас чекають з нетерпінням, Вважаючи хвилинки, Загадки, сюрпризи, Веселі шуткі.Прігласітельние квитки роздайте в руки запрошеним гостям.
2
Тепер виберіть форму сценарію. Це може бути подорож з Чингачгук по преріях. А може - пошук скарбу. Зверніться і до більш сучасним жанрам і зробіть сценарій у формі концерту «Стань зіркою». Цікаві бувають сценарії, складені по одній або декількох казок, сполученим якими-небудь героями або сюжетом.
3
Визначте, які герої будуть у вашому сценарії і хто буде виконувати їх ролі. Якщо свято для маленьких дітей, то необхідно домовитися з старшими дітьми або взрослимі.Виберіте ведучого, який би міг контролювати хід свята. Діти непередбачувані, і ведучий повинен вміти по ходу сценарію вирішувати всі проблеми.
4
Сценарій обов'язково повинен включати гри. Адже будь-яка дитина реалізує себе в грі. Постарайтеся їх підбирати відповідно до теми сценарію. Для цього візьміть будь-яку цікаву гру і придумайте до неї сюжет. Це може виглядати так.Маша і Ведмідь пішли ловити рибу. А риби в ставку видимо-невидимо. Розкидати вирізаних з паперу рибок. Хто з них більше зловить? Зав'язати гравцям очі. Для забави можна підібрати елементи костюма. Марійці - косиночку, Медведю - вушка або шапочку.
5
Сценарій необхідно писати відповідно до віку і характером гостей. Адже може трапитися так, що на день народження до хлопчика прийшли тільки хлопчики, а до дівчинки - дівчатка. в такому випадку необхідно сценарій готувати відповідний. Влаштуйте хлопчикам «чоловічі» випробування. Гра називається «Кращий боєць» .Перший конкурс «Кращий кавалерист». Потрібно «осідлати» коня - м'ячик. Виграє той, хто доскачет до фінішу, не втративши коня.Второй конкурс «Кращий снайпер». Закинути гранату - шишку у ворожий дзот - відро. Можна дати три спроби. Оголошується найвлучніший ігрокТретій конкурс «Кращий водій танка». Прив'язати до іграшковому автомобілі мотузку. За неї провести машинку так, щоб вона не перевернулась.Четвертий конкурс «Кращий розвідник». Через перешкоди потрібно пробратися в тил за мовою - кулькою і повернутися обратно.Спісок конкурсів може бути продовжений по вашому розсуду.
6
Обов'язково продумайте призи. Це можуть бути саморобні медалі, грамоти та дипломи. Приготуйте медальки і монети з шоколаду. Якщо дозволяють кошти, купіть дітям іграшки. Головне, щоб усім дітям на святі було приділено увагу.
7
Обов'язково включіть в сценарій танці. Дискотеці будуть раді не тільки підлітки, а й малюки. З малюками танцюйте самі, показуйте їм руху, хваліть. А ось підлітків краще залиште, дайте їм самореалізуватися в танці. У цьому віці присутність дорослих зазвичай сковує.
Корисна порада
Залежно від сценарію підготуйте костюми.Музику продумайте заздалегідь.