Як накачати кисті.

Кисті рук найчастіше є однією з найслабших частин тіла. Зміцнити кисті можна нескладними вправами. Тренування не займе багато часу. Для досягнення швидкого ефекту рекомендується займатися зміцненням кистей щодня.
Інструкція
1
Встаньте прямо, витягніть руки перед собою. Напружте долоні і розчепірте пальці. Здійснюйте рух долонь вгору - вниз, направо - наліво. Розслабте кисті рук, обертайте ними в обидві сторони. Повторіть кожну вправу по 10 разів.
2
Лягайте на живіт, поставте долоні біля плечей. На видиху підніміть тіло вгору, опора на руки і ступні. Тримайте позу «планки» протягом 3 - 5 хвилин. З видихом поверніться у вихідне положення. Сядьте, ноги витягнуті вперед, долоні близько сідниць. На вдиху підніміть стегна вгору, витягніть тіло в пряму лінію. Тримайте позу 3 - 5 хвилин.
3
Сядьте на підлогу, руки близько стегон, ноги витягнуті. На вдиху зігніть коліна і підніміть стегна вгору, голову закиньте тому. Зафіксуйте позу на 3 - 5 хвилин. З видихом повертайтеся в початкове положення.
4
Сядьте на праве стегно, однойменну руку поставте на підлогу, ліва рука на поясі. На вдиху відірвіть стегна від підлоги і витягніться всім тілом в пряму лінію. Стійте на правій руці протягом 1 хвилини. З видихом прийміть вихідне положення. Повторіть вправу на іншу руку.
5
Сядьте на підлогу, руки складіть перед грудьми в молитовному жесті, лікті відведіть точно в сторони. З видихом з усією силою стисніть долоні, тримайте їх в напрузі протягом 5 - 10 секунд. Потім на 3 секунди ослабляйте тиск на долоні. Зробіть 10 - 15 повторень. Це ж вправу можна ускладнити, якщо між долонь помістити дуже пружний м'яч. Такий варіант створить ще більший тиск на кисті рук.
6
Робіть віджимання. Якщо кисті рук дуже слабкі і таку вправу для них болісно, то жими можна робити від стіни. З часом переходите на віджимання з упором на коліна, а потім і на ступні.