Як зробити маску Зорро.

Костюм Зорро - один з найпоширеніших на святах і маскарадах. Щоб зробити наряд автентичним, вам потрібно буде викроїти тканинну маску, охоплює половину голови. Якщо ж вам достатньо приблизного подібності з оригіналом, можна буде виготовити маску з пап'є-маше.
Інструкція
1
Виберіть тканину для маски. Вона повинна бути дуже еластичною, але при цьому пропускати повітря. Щоб визначити розмір відрізу, зніміть мірки з голови і побудуйте викрійку.
2
Прикладіть кінець сантиметрової стрічки на середину носа і проведіть її вгору через перенісся, центр лоба, верхівку назад, до рівня основи черепа. Відрізок такої ж довжини накресліть на папері для викрійки. Це коротка сторона прямокутника. Від двох її кінців проведіть перпендикуляри довжиною 1 м. Якщо пов'язка виявиться занадто довгою, її можна буде обрізати під час примірки.
3
За найбільшою стороні фігури відміряйте 50 см. На цьому рівні розділіть прямокутник на дві частини. Від кінця цього відрізка відкладіть відстань від середини носа до перенісся. Прокреслите перпендикуляр. На цьому рівні намалюйте отвори для очей.
4
Перенесіть викрійку на матеріал і виріжте заготовку для маски. Якщо краї тканини обсипаються, підшийте її навколо очей і по периметру.
5
Приміряйте маску. Зіставте отвори, накладіть тканину на лоб і розгладьте у напрямку до потилиці. Потім паралельно лінії підлоги натягніть бічні сторони маски і зав'яжіть їх вузлом ззаду на рівні шиї. Регулюйте натяг тканини так, щоб матеріал не приховував обриси обличчя, але при цьому не занадто його здавлював.
6
Приблизно таку ж маску можна зробити з пап'є-маше. Вона буде охоплювати тільки обличчя. З скульптурного пластиліну зробіть зліпок особи від брів до середини носа. На нього викладіть 5 шарів дрібних шматочків паперу, кожен другий шар промащуючи клеєм. Коли маска висохне (через 2-3 дні), вирівняйте її поверхню. Можна відшліфувати її дрібним наждачним папером або покрити рівним шаром папер-клею. Якщо цей етап підготовки пропустити, всі вади будуть помітні під шаром глянсовою фарби.
7
Розфарбуйте маску чорним акрилом або обклейте шматочком чорного оксамиту. З боків зробіть отвори для гумки або чорної атласної стрічки.
У повсякденному житті людини постійно оточують різні символи . Багато хто не звертають на них ніякої уваги. А тих, хто навчився помічати і розшифровувати знаки долі, часто називають ясновидицями.
Інструкція
1
Якщо ви вірите в різні послання долі, то першорядна для вас завдання - навчитися відрізняти знаки і символи, послані згори від простих збігів. У широкому розумінні символ - це подія або явище, яке відрізняється нетиповістю, раптовістю, що має сакральний зміст. Найчастіше поява знаків долі суперечить законам логіки і фізики. Підтвердженням тому служить крилата фраза «Грім серед ясного неба».
2
Крім перерахованих вище ознак, символи, що посилаються вищими силами, відрізняються повторюваністю. Наприклад, ви збираєтеся зробити ставку на іподромі і вагаєтеся, яку кінь вибрати. Ось ви йдете по вулиці, і назустріч вам по жвавій вулиці в середині робочого дня біжить спортсмен, на майці якого зображена цифра 5. Син, що не вирізнявся знаннями з математики, дзвонить і хвалиться, що отримав п'ятірку. А потім ваш банк повідомляє, що в честь свого п'ятиріччя готовий надати вам кредит під 5% річних. Ці події, безсумнівно, є символами, тому за природою своєю нетипові, мають загальний елемент (число 5) і дають пряму вказівку, як вам вчинити - зробити ставку на коня під номером 5.
3
Однак не всі символи, послані згори, так легко розшифрувати. Наприклад, вам декілька днів підряд сниться один і той же сон, де ви бачите букву Z. Подумайте, які асоціації вона у вас викликає. Якщо перше, що спало вам на думку - це історія про легендарного Зорро, то цей символ може бути закликом до рішучих дій. А якщо ви збираєтеся незабаром купити машину, то це може бути прямою вказівкою на марку авто (Z дуже схожа на емблему концерну «Опель»).
4
При розшифровці таких символів довіртеся власним підсвідомості. Безуспішно і довго намагаючись вирішити якусь проблему, ваш мозок перестає відпочивати. І навіть коли ви відволікаєтеся, відпочиваєте або спите, підсвідомість продовжує шукати шляхи вирішення. Саме тому часто доленосні символи приходять до вас у вигляді осяяння, бачення або сну.