Як відремонтувати міжкімнатні двері.

Міжкімнатні двері часто деформуються, просідають і розклеюються. Тому необхідно своєчасно усувати всі причини, що призводять їх у непридатність. Обсяг ремонту залежить від вихідного стану дверного полотна і коробки.
Вам знадобиться
  • - цвяхи;
  • - шурупи;
  • - рубанок;
  • - дерев'яні рейки;
  • - наждачний папір;
  • - оліфа;
  • - фарба.
Інструкція
1
Ремонт починайте з огляду дверної коробки. Погано закріплена, вона при відкриванні погойдується, а в місці кріплення зі стіною з'являються тріщини.
2
Для зміцнення коробки просвердлите в кожному бічному брусі і стіні по три отвори діаметром 10 мм. Зробіть фаски для потайних головок. За допомогою дюбель-цвяхів довжиною 15 см закріпіть коробку.
3
Зніміть бічні лиштви та монтажною піною заповніть простір між стіною і коробкою. Лиштви, що прийшли в непридатність, замініть новими, відступаючи від краю коробки на 1 см.
4
Якщо міжкімнатна двері зиркнула і зачіпає підлогу нижнім кутом, перевірте міцність кріплення петель. При необхідності підтягніть шурупи.
5
Для перевірки правильної посадки петлі в гнізді спочатку загорніть один шуруп. Далі спробуйте закрити і відкрити двері . Після усунення причини загорніть залишилися шурупи. Якщо шурупи провертаються, то замініть їх на товсті або довгі.
6
Якщо порушилася геометрія дверного полотна, то видаліть з брусків обв'язки з боку замку або петель частина деревини. Для даного ремонту необхідно попередньо зняти двері і зробити розмітку. Надлишки деревини знімайте рубанком. Після цього встановіть двері на місце.
7
Якщо зазор між коробкою і двері ю вийшов занадто великим, то прикріпіть рейку необхідної товщини. Щілину між планкою і обв'язкою зашпаклюйте і зачистите наждачним папером. Для усунення зазорів вгорі і внизу двері, переставте дверні петлі так, щоб залишився тільки один, а залишився закладіть планкою.
8
Для ремонту розсохлий і потрісканої двері, зніміть її з петель. Очистіть від бруду, фарби. Невеликі тріщини замажте шпаклівкою. Глибокі - закладіть дерев'яними вставками, які попередньо промажьте клеєм.
9
Все відремонтовані місця добре просушіть і зачистите наждачним папером. Просочіть двері оліфою і пофарбуйте.