Як лікувати біль у колінному суглобі.

Причин болів в колінному суглобі існує безліч. Це може бути забій, наслідки травми, пошкодження меніска, тендиніт, бурсит, синовіт. Крім того, сильні болі можуть бути викликані артритом або артрозом, подагрою, судинними болями і іншими захворюваннями. Провести діагностику причин болю необхідно в медичній установі. Встановивши причини болю, можна полікуватися і засобами народної медицини, якою накопичено величезний досвід лікування суглобових захворювань.
Вам знадобиться
  • - буркун лікарський;
  • - квітки каштана, топлене сало;
  • - квітки буркуну, трава багна, трава чебрецю, коріння пирію, коріння лопуха, ягоди ялівцю, шишки хмелю, спирт 70% -ний;
  • - плоди каштана, камфорна олія, чорний хліб.
Інструкція
1
При ревматичному поліартриті ефективним засобом лікування є буркун лікарський. Залийте 2 столових ложки трави буркуну півлітра води, поставивши на гарячу плиту, витримаєте 10 хвилин у закритому посуді. Процідивши, намочіть в теплому настої лляну серветку і, наклавши на хворе коліно, накрийте перфорованим целофаном. Зафіксуйте компрес пов'язкою і утеплите вовняним шарфом. Зніміть через годину пов'язку і нанесіть лікувальну мазь.
2
В якості лікувальної мазі використовуйте склад, приготований на квітках каштана кінського. Для її приготування візьміть 10 столових ложок топленого несолоного свинячого сала, розігрійте і, поклавши в нього 2 столових ложки квіток каштана, розітріть до однорідної маси. Потім поставте посуд зі складом на 30 хвилин в духову шафу при температурі 50-60 градусів Цельсія. Готову мазь процідіть, помістіть в баночку і зберігайте в холодильнику. Для лікування колінних суглобів нанесіть мазь шаром 0,2-0,3 см на лляну серветку і, наклавши на коліно, покрийте компресійної папером, зафіксуйте пов'язкою і утеплите теплим шарфом. Виконуйте процедури до полегшення стану (5-15 разів).
3
Приготуйте спиртову обезболивающую настойку, що допомагає при ураженнях суглобів, ревматичних, подагричних і артріческіх болях. Візьміть по столовій ложці подрібненої сировини квіток буркуну, трави багна і чебрецю, коренів пирію і лопуха, ягід ялівцю і шишок хмелю, помістіть збір в банку і залийте півлітра 70% -ного медичного спирту або горілкою. Залежно від того чим заливали, витримайте збір 8-10 або 18-20 днів в темному місці. Процідіть і використовуйте для натирання 2-4 рази на день.
4
Приготуйте лікувальну мазь на плодах каштана, яка має знеболюючу та протизапальну дію. Очистіть від шкірки 10 плодів каштана кінського, добре просушіть і подрібніть до порошкоподібного стану і шкірку і плоди. Залийте отриманий порошок 100 мл камфорного масла, розітріть до однорідного стану, і поставте настоюватися на 5-7 днів у темному місці. Намажте тонким шаром приготований склад на шматок чорного хліба і, наклавши його на хворе коліно, зафіксуйте пов'язкою і утеплите вовняною тканиною. Компрес тримайте протягом 2 годин. Після того як зніміть компрес, коліно протріть сухою серветкою і знову зав'яжіть теплою тканиною. Курс лікування 7-10 процедур.
Зверніть увагу
Народні засоби лікування при суглобових болях повинні використовуватися тільки як додаткові заходи до медичними показаннями. Особливо це відноситься до інфекційних уражень кісткової тканини.