Як вибрати ігрову консоль. вибрати ігрову приставку.

Для вибору ігрової консолі необхідно керуватися в першу чергу її призначенням - чи будете ви її використовувати тільки для ігор, чи потрібні вам функції перегляду відео та відтворення аудіодисків і так далі. На даний момент лідируючі позиції на ринку приставок займають пристрої компанії Sony, Microsoft і Wii.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет для огляду специфікації моделей.
Інструкція
1
Визначтеся, для яких ігор ви купуєте ігрову приставку. Тут варто врахувати параметри продуктивності, особливо, по частині графіки - багато з пристроїв орієнтовані на прості ігри, а деякі роблять акцент на виконання. Також вам варто розглянути варіанти використання їх додаткових функцій, деякі варіанти консолей доступні не тільки для ігор, але і для перегляду фільмів.
2
У разі якщо вам важлива висока продуктивність, багатофункціональність і дизайн, зверніть увагу на приставки Sony PlayStation. Дану консоль можна використовувати не тільки для ігор, але і для відтворення аудіо та відеодисків. Незважаючи на очевидні переваги, даний варіант має два суттєвих недоліки - мала ігрова база на даний момент і неможливість відтворення дисків з особистим вмістом.
3
Якщо ви віддаєте перевагу прості ігри, не вимагаючи багато від графіки, розгляньте варіант Nintendo Wii. Дана консоль відмінно підходить для звичайних дитячих ігор і простих симуляторів, крім цього, їй властива відмінна сумісність з іграми для попередніх версій. Також дана приставка має переваги в ціновій категорії. Істотний недолік тут - це неможливість використання її для перегляду фільмів і прослуховування аудіо, а також низький рівень графіки.
4
У разі якщо вам потрібно щось середнє між першим і другим варіантом, віддайте перевагу консолі Microsoft Xbox. Істотний плюс Xbox - підтримка величезного числа відеоігор. Параметри продуктивності графіки перевершують Nintendo, однак, істотним недоліком є мала надійність пристрою. Незважаючи на це, вона все ж є ідеальним варіантом співвідношення таких параметрів, як якість, ціна і продуктивність.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на базу підтримуваних ігор консоллю.