Як зробити паперовий стаканчик.

Якщо на пікніку або в поході з'ясувалося, що на всіх не вистачає склянок, не поспішайте відсьорбувати з пляшки по черзі. Стаканчик, придатний для багаторазового використання, можна за 15 секунд скласти з аркуша паперу.
Інструкція
1
Візьміть аркуш формату А4 або більше. Ідеальною стане папір для принтера. Більш тонка швидко прийде в непридатність, а більш щільна буде погано згинатися.
2
Виріжте з аркуша квадрат. Складіть його по черзі по обох діагоналях, потім розгорніть. Розташуйте квадрат так, щоб два протилежних кута були спрямовані вправо і вліво. За вже наміченим згину складіть фігуру навпіл, нижню половину поклавши на верхню.
3
Візьміть правий кут отриманого трикутника. Прикладіть його вершину до лівої грані заготовки і пропрасуйте місце згину. Правий кут загніть так само, але на зворотну сторону, перевернувши заготовку виворітного стороною до себе.
4
Решта необробленими верхні частини заправте в отримані кишеньки щойно загнутих трикутників. Розправте стаканчик, натиснувши на його бічні сторони і злегка вдавивши дно.
5
Для виготовлення паперового стаканчика прямокутної форми вам знадобиться цілий аркуш формату А5 або А4. Складіть його навпіл уздовж. Розгорніть і зігніть навпіл поперек. Прямокутник праворуч від центральної осі зігніть навпіл так, щоб його бічна сторона збіглася з цією віссю. Розправте праву сторону паперу і такі ж маніпуляції виконайте з лівою.
6
Нижній правий кут заготовки підійміть вліво вгору і вставте сторону отриманого трикутника з найближчою лінією згину. Так само загніть лівий нижній кут.
7
Верхню частину листа, яка прилягає до поверхні стола, відігніть від себе, не перевертаючи заготовку. Ширина відігнутої смужки повинна складати 3-5 см.
8
Складіть бічні сторони заготовки до центру по вже намічених лініях. Опустіть залишилася недоторканою верхню смужку. Розправте стаканчик натисканням на бічні сторони.
Зверніть увагу
Незважаючи на те що такі стаканчики не пропускають рідину, їх вміст потрібно випивати якомога швидше, щоб папір не встигла размокнуть.Не робіть склянки із газетного паперу або будь-який інший, на якій є типографська краска.Не наливайте в паперову тару гарячі напої.
Паперові вироби можуть в ваших руках стати не тільки прикрасою для інтер'єру чи подарунком для друзів, а й корисною річчю з практичним застосуванням. Якщо під рукою немає ні склянки ні гуртки, а вам терміново потрібно випити води або чаю - у вашому розпорядженні звичайна папір, з якого можна без клею і ножиць виготовити звичайний стакан. З такого склянки можна пити, і якийсь час він не буде пропускати воду. У те, що з паперу можна робити справжню посуд, важко повірити, але це дійсно так, і в цій статті ви в цьому переконаєтеся.
Інструкція
1
З аркуша формату А4 зробіть квадрат і перегніть його по діагоналі. Одержаний трикутник помістіть кутом вгору. Після цього правий кут трикутника зігніть на себе, поєднавши праву бокову сторону з основою. Розігніть кут назад.
2
Орієнтуючись на точку, намічену згином на протилежній стороні трикутника, зігніть до неї правий трикутник по напрямку вліво. Потім по напрямку вправо зігніть лівий трикутник, який повинен перехреститися з правим.
3
Задню сторону заготовки для майбутнього склянки відсуньте, розсуваючи верхні шари паперу . Заправте лицьовій верхній кут в кишеню, утворений складанням кутів спереду заготовки. Виворітний верхній кут загніть назад і також заправте в кишеню.
4
Розсуньте верстви паперу у верхній частині фігурки, а потім стисніть її з боків. Ви побачите, як фігура придбала обриси склянки. Тепер в стакан можна налити будь-яку рідину - він може виконувати свою функцію, не протікаючи і не розсипаючись.
5
Виготовити будь-яку кількість подібних стаканчиків нескладно - якщо ви потренуєтеся, на складання одного стакана у вас піде не більше хвилини, тому такий варіант може допомогти в офісному чи дружньому застілля, коли посуду на всіх учасників і гостей може не вистачити.