Як збільшити пам'ять ноутбука.

Ви довго мріяли про мобільному персональному комп'ютері, і ось настав той час, коли ви стали повноправним володарем цієї «іграшки»? Вітаємо! Однак хочемо вас попередити, що не всі ваші очікування виправдають себе. Так, наприклад, заявлені в паспорті технічні характеристики насправді можуть відрізнятися від реальних, у тому числі і продуктивність ноутбука, на яку, безсумнівно, впливає саме пам'ять.
Інструкція
1
Вінчестери мобільних ПК не настільки швидкі, як 3,5 -дюймових жорсткі диски стаціонарних комп'ютерів. Визначальним фактором тут виступає обсяг оперативної пам'яті, що дозволяє працювати зі складними і вимогливими додатками. Якщо ви вирішили збільшити оперативку, то рекомендуємо вам скористатися наступними інструкціями.
2
Перед тим, як приступити до процесу розширення пам'яті ноутбука, з'ясуйте її тип, скориставшись, наприклад, спеціальними діагностичними програмами. Після виконання даної дії вам залишається запам'ятати назву оперативної пам'яті і купити її
3
Для того щоб встановити пам'ять в ноутбук, вам буде необхідно в залежності від конкретної моделі зняти клавіатуру або частина нижньої панелі. В деяких моделях мобільних комп'ютерів пам'яті захищені спеціальною кришкою, яка перебуває знизу - це значно спрощує процедуру установки.
4
Коли модуль виявлений, відкрийте кришку, замініть стару оперативку на нову, встановивши її в спеціальний відсік із засувками. Після поверніть на місце кришку і насолоджуйтеся збільшеною швидкістю свого ноутбука!