Як поставити латку. Як ставити заплатки текти на калесо відео.

Буває щиро шкода, коли ваші улюблені джинси протерлися від довгої шкарпетки або порвався поділ спідниці, яким ви зачепилися за стирчить цвях. Надіти одяг з дірками вже не можна, але на них можна поставити латочку. Правильно поставлена латочка зможе не тільки повернути життя вашої улюбленої одязі, а й стане її прикрасою.
Вам знадобиться
  • - Шматки тканини;
  • - ножиці;
  • - нитки в тон;
  • - тканинна аплікація;
  • - стрічка двостороння флізофікс.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете привертати увагу до своєї виправлення цієї і поставити її так, щоб вона була зовсім непомітною, знайдіть шматок тканини схожого кольору і підберіть нитки тон в тон до матеріалу одягу. Зазвичай, таку латку ставлять на протершіхся між ніг джинсах. Викрийте латочку з матеріалу за розміром на 1 см більше, ніж отвір або та область, яку слід укріпити. Вручну приметайте її до того місця, де вона повинна знаходитися. На швейній машинці поставте лапку для штопання і заштопати отвір тими нитками, які були підібрані.
2
Іноді латочку можна замаскувати аплікацією - просто пришивши її поверх. У цій якості можна використовувати будь-яку готову вишиту тканинну емблему або прикраса, які продаються в магазинах «Тканини» або «Все для рукоділля». Підберіть їх за розміром, стилю і кольору. Перед тим як пристрочити таку латку поверх отвори до тканини, зафіксуйте її, Приметайте вручну.
3
У тому випадку, якщо підходящої аплікації не знайшлося, виготовте її самі з тканини контрастного кольору. Таку аплікацію можна зробити у формі прямокутника, кола, зірочки або сердечка. Обробіть її краю, підвернувши і прошив на машинці, або просто обмітайте їх за допомогою оверлока.
4
Буває так, що тканина просто надірвана і отвори, як токового, немає. У цьому випадку ви можете зробити таку латку, що ніхто навіть не помітить її. Візьміть шматочок спеціальної двосторонньої клейкої стрічки - флізофікса, який продається в спеціалізованих магазинах для рукодільниць. Відріжте її по довжині діри. Зніміть паперову захисну смужку і приклейте краю отвору з виворітного боку стик в стик за допомогою праски. Потім зніміть другий захисну смужку і поверх неї покладіть шматочок тканини в тон до тієї, з якої пошито виріб. Знову пропрасуйте її праскою і обріжте краю. Таку латочку можна прати - вона буде триматися міцно.