Як налаштувати електронну пошту в телефоні.

У сучасному світі робота з електронною поштою, в тому числі і з електронною поштою в стільниковому телефоні є повсякденним атрибутом життя більшості людей. Єдиною і дуже істотною проблемою при роботі з електронкою в стільниковому є недостатня потужність передачі/одержання даних і швидкість їх завантаження. Перш за все, дана проблема пов'язана з тим, що електронна пошта спочатку створювалася для роботи на персональному комп'ютері і, отже, розраховувалася на інші обсяги і потужність. Однак сьогодні і ці складності розв'язувані, достатньо правильно налаштувати роботу електронної пошти мобільного.
Інструкція
1
Спочатку слід забезпечити з'єднання з поштовим сервером і роботу каналу передачі даних. Існує два види каналів передачі даних: GPRS - високошвидкісний канал з оплатою трафіку за обсяги, отриманої інформації; GSM - средньошвидкісною канал, здатний працювати постійно, але з підключеною послугою передачі даних.
2
У телефоні також необхідно налаштувати функцію електронної пошти. Слід зайти в меню телефону, знайти там меню повідомлень і пункт настройки. В налаштуваннях електронної пошти прописуються два сервера-вхідної POP та вихідної SMTP пошти. Потім необхідно ввести свій назва своєї поштової скриньки і свій пароль електронної пошти.
3
Робота в електронній пошті здійснюватиметься з урахуванням обраного оператора зв'язку і протоколу передачі даних. Від цих же параметрів буде залежати швидкість передачі та отримання даних