Як купити товар дешевше.

Якщо вас чекають великі покупки, то, вибравши річ в магазині, не поспішайте відразу ж розлучатися з кругленькою грошовою сумою. Часто існує можливість заощадити на покупці. Подумайте, може бути, і вам вдасться роздобути потрібний товар дешевше?
Інструкція
1
Знайдіть інтернет-магазини, що торгують аналогічним асортиментом. Часто той же самий товар продається в них набагато дешевше, адже віртуальні магазини не несуть витрати на оренду і зарплату продавців-консультантів. Однак остерігайтеся шахрайства. Користуйтеся тільки перевіреними сайтами, що мають добру репутацію і надавачами гарантію на свій товар . Якщо потрібна передоплата, перевірка надійності постачальника повинна бути ще більш ретельної (пошукайте відгуки в інтернеті і серед знайомих).
2
Якщо для вас прийнятно купувати речі після сервісного ремонту, ви можете заощадити до 70% від її початкової вартості. У цю категорію входять товар и (зазвичай побутова техніка), повернуті покупцями по гарантії і побувавши в ремонті. Не плутайте, мова тут йде не про б/у товар ах. На ці позиції зберігаються всі гарантії виробника та магазину, вам видається гарантійний талон.
3
Не соромтеся цікавитися у продавця в магазині, чи може надати вам знижку. Дуже часто продавці-консультанти мають таку можливість, якщо тільки мова не йде про покупку речі новітнього надходження або з останньої колекції. Ну і звичайно, просите знижку, якщо товар має незначні пошкодження - будь то відірваний ґудзик на сорочці або подряпина на корпусі пральної машини.
4
Шукайте розпродажі. На розпродажах магазини, які бажають позбутися зайвих запасів, продають свій товар набагато дешевше. Знижка може досягати до 50%.
5
Купуйте товар по акціях, влаштованим на честь свят, власних ювілейних дат виробника або магазину, і т.д. Такі акції готуються за 3-6 місяців до їх проведення, ви цілком можете поцікавитися у співробітників торгової точки, чи плануються подібні заходи найближчим часом.
6
Подумайте про можливість стати учасником або навіть організатором спільних закупівель. Цей популярний сьогодні вид покупок заснований на дрібнооптової закупівлю товар а групою осіб за оптовими цінами.
7
Використовуйте дисконтні карти. Якщо, наприклад, ви щодня купуєте продукти в одному і тому ж супермаркеті, придбайте їх дисконтну карту, вона дуже швидко окупиться. Якщо ж має разова покупка в якомусь бутику, дізнайтеся, може бути, у ваших знайомих є потрібна вам дисконтна картка.
8
Нарешті, завжди можна просто походити по різних магазинах, бо ціни навіть на одні й ті ж позиції можуть значно відрізнятися. Великі торгові точки, мережеві магазини надають інформацію про ціну по телефону.