Як зв'язати жіночий кардиган. кардиган гачком.

Кардиган - ідеальний одяг для прохолодних днів. У гардеробі кожної жінки має бути кардиган, в якому можна відчути себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації.
Вам знадобиться
  • Для вільного кардигана 48 розміру:
  • - 350 г пряжі (100% вовни);
  • - спиці № 2,5.
Інструкція
1
Жіночий кардиган виконується панчішної в'язкою: 1-й ряд - всі петлі лицьові; 2-й ряд - всі петлі виворітні. Планка шириною 15 петель: - 1-й ряд: петля виворітна, додайте петлю (провязав лицьову в проміжку між петлями), 5 лицьових, 3 разом виворітного, 5 лицьових, додайте петлю з проміжку, виворітна; - 2-й і 4-й ряди: петля лицьова, 13 виворітних, лицьова; - 3-й ряд: 1 виворітна, 13 петель лицьових, виворітна; - 5-й ряд в'яжіть як перший і далі повторюйте ряди.
2
СпінкаНаберіте 140 петель і пров'яжіть 2,5 см панчішної в'язкою для підшивки нижнього краю кардигана. Потім для позначення лінії згину пров'яжіть 1 ряд виворітних петель по лицьовій стороні роботи. Далі в'яжіть панчішної в'язкою. На висоті 13,5 см додайте по одній петлі з обох сторін. Зменшуйте через кожні 4,5 см 5 разів по одній петлі. На висоті 38,5 см закрийте по вирізу пройми послідовно 4, 3, 3, 2 петлі і 4 рази по 1. Пров'яжіть 9 см прямо, після чого додайте шість разів по 1 петлі через кожен сантиметр. На висоті пройми 18 см закрийте по лінії скоса плечей 46 петель в 7 прийомів; інші 40 петель закрийте в один прийом.
3
Права полочкаНаберіте на спиці 70 петель і зв'яжіть підшивку так само, як на спинці. Провязав 2,5 см для підгину, наберіть одночасно 15 петель для підшивки планки. Через 13 см починайте вив'язувати кишеню. Для цього на відстані 25 петель від планки зв'яжіть ряд виворітних петель по лицьовій стороні (лінія згину). Потім в'яжіть 2 см панчішної в'язки для підшивки. Закрийте всі петлі (це буде планка над кишенею). Наберіть окремо 34 петлі і, провязав 8 см, з'єднайте з полицею кардигана (замість закритих раніше 32 петель) пров'яжіть разом 2 перші і 2 останніх петлі. На висоті 13,5 см від початку роботи слід додати петлю збоку. Повторюйте це 5 разів через кожні 4,5 см. На висоті 29 см (вимірюйте в середині полиці без підшивки) починайте закривати по 1 петлі по ботів лінії, простягаючи першу петлю після планки через кожні 1,5 см. На висоті 40,5 см закрийте по вирізу пройми 4, 4, 3, 2 петлі і шість разів по 1 петлі. Потім в'яжіть 5 см прямо, після чого додайте дев'ять разів по 1 петлі через кожен сантиметр. На висоті 18 см закрийте по лінії скоса плеча 46 петель в 7 прийомів. Інші 30 петель планки в'яжіть ще 6 см, тобто до середини спинки. Згодом з'єднавши їх з планкою лівої полки.
4
Ліву полку в'яжіть симетрично правій. За бортовий лінії пров'язуйте 2 петлі разом лицьовими (замість протягування 1-й петлі через 2-ю).
5
РукаНаберіте 72 петлі і зв'яжіть гумку 1х1 висотою 9 см і перейдіть до панчішної в'язки. Додайте в 1-му ряду після гумки рівномірно по всій ширині 8 петель. У процесі роботи додавайте з кожного боку одинадцять разів по 1 петлі через кожні 2 см, а потім дев'ять разів по 1 петлі через кожні 1,5 см. На спицях повинно бути 120 петель. Коли довжина рукава досягне 48 см, закрийте з кожного боку 6, потім 5 петель, вісім разів по 1, вісім разів по 2. Потім 3 і 4 петлі (завжди спочатку ряду). Решта 36 петель закрийте в одному ряду.
6
Сшейте окремі частини кардигана. Підшийте нижній край, кишені і планки.
Зверніть увагу
Правильно підібрані спиці повинні бути вдвічі товщі пряжі, з якої ви збираєтеся в'язати.
Корисна порада
Для зразка щільності в'язання наберіть 22 петлі і зв'яжіть панчішної в'язкою 4 см полотна.
Кардигани, напевно, завжди будуть актуальні, оскільки за минулі роки вони дуже полюбилися жінкам. Кардиган підкреслює елегантність і жіночність фігури, а пов'язати його самостійно дуже просто.
Вам знадобиться
  • - гачок № 2;
  • - пряжа (400 - 500 грамів);
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Оберіть красивий ажурний узор, яким будете в'язати кардиган. Зверніть увагу на складність його виконання, оцініть свої вміння.
2
Зніміть мірки для виконання викрійки. Знадобляться мірки обхвату талії, стегон, грудей, ширини спини, плеча, висоти грудей і довжини виробу.
3
Зробіть викрійку, згідно знятим мірками. Викрійку Вичертите на папері і виріжте всі деталі ножицями.
4
Для вив'язування спинки пров'яжіть 120 повітряних петель і ще одну для підйому. На висоті полотна 28 сантиметрів починайте виконувати зменшення петель для того, щоб сформувати пройму з обох сторін. Перевіряйте плавність зменшення петель по викрійці спинки.
5
Пров'яжіть ще кілька рядів основним (обраним) візерунком і на висоті полотна 52 сантиметри закінчите в'язання, закривши всі петлі.
6
Приступайте до вив'язування правої полички. Для цього пров'яжіть 52 повітряні петлі і одну для підйому. На висоті полотна 28 сантиметрів починайте плавно збавляти петлі, формуючи зріз горловини і пройму для рукава. Перевіряйте плавність зменшення петель по викрійці полички. На висоті 52 сантиметри від наборочного ряду закінчите в'язання, закривши всі петлі.
7
Ліву поличку в'яжіть аналогічно правою, дотримуючись симетрію.
8
Приступайте до вив'язування рукава. Для цього пров'яжіть 70 повітряних петель і одну для підйому. В'яжіть рукав основним узором згідно зробленої викрійці, дотримуючись усіх зменшення петель і розширення рукава для формування оката. На висоті полотна 52 сантиметри закінчите в'язання, закривши всі петлі.
9
Другий рукав в'яжіть аналогічно першому, дотримуючись симетрію.
10
Всі деталі кардигана змочіть водою, наколи на викрійку і дайте висохнути для уникнення усадки пряжі.
11
Після висихання змітайте відповідні деталі по бічних і плечових швах і щільно стачайте.
12
Рукава зшийте і акуратно (без перекосів) вметайте в пройми виробу. Щільно стачайте шви.
13
Низ кардигана, краї поличок і низ рукавів обв'яжіть облямівкою в два-три ряди. Це запобіжить загинання країв і додасть готовому виробу закінчений і акуратний вигляд.