Як організувати виписку з пологового будинку. Як влаштувати виписку з пологового будинку.

Народження дитини - це одне з найбільш чудових подій в житті. Дев'ять хвилюючих місяців очікування позаду і тепер чоловікові потрібно красиво забрати з пологового будинку щасливу матусю з новонародженим.
Інструкція
1
Зробіть вдома генеральне прибирання і приготуйте легкий святкову вечерю. Мама з малюком повинна повернутися в чисту і затишну квартиру. Намалюйте самі або купіть готовий плакат: «Спасибі за сина (дочка)!» І повісьте його на вході або в передпокої.
2
Купіть дружині квіти, а також кілька букетів для медичних працівників, які готуватимуть малюка до виписки. Для прикраси будинку замовте святкову ікебану, яка стане ще одним сюрпризом.
3
Прикрасьте за допомогою куль зал зустрічі в пологовому будинку. Ви можете зробити це разом з друзями і родичами, або звернутися за допомогою у фірму, яка займається оформленням свят. При виході з пологового будинку, на ганку організуйте святковий запуск куль. Це красиве видовище запам'ятається всім присутнім!
4
Замовте професійну фото та відеозйомку. Відеооператор змонтує унікальний і зворушливий фільм, який ви ще не раз будете переглядати всією родиною, а фотографії стануть чудовим нагадуванням про це урочистому дні.
5
Прикрасьте машину, на якій ви будете забирати матусю з малюком з пологового будинку . Для прикраси можна використовувати кулі, стрічки або наклейки із зображенням лелеки і немовляти. Цікавий варіант - написати або викласти сердечками ім'я новонародженого на капоті.
6
Пологи - це величезна праця. Обов'язково купите для дружини подарунок, віддячите її за чудо народження малюка. Це може бути заздалегідь обговорена річ або ювелірна прикраса. Головне, щоб подарунок був красивим і значущим, сувенірні дрібниці в цьому випадку неприйнятні. В якості подарунка можна замовити іменне привітання на міському рекламному щиті. Таке «спасибі» виглядає неймовірно масштабно і точно вразить вашу дружину. Єдиний мінус - це висока ціна, хоча важливість події виправдовує подібні витрати. Головне, все робити щиро і з любов'ю!