Як усунути забій ліктьового суглоба.

Забій ліктьового суглоба може супроводжуватися наявністю припухлості, синця, порушенням функції суглоба внаслідок крововиливу в оточуючих м'язах. Часто розвивається гемартроз, при якому відбувається розтягування капсули суглоба кров'ю, що призводить до деструкції хрящового покриву. При цьому рухи ліктьового суглоба болючі і ускладнені.
Вам знадобиться
  • - корінь живокосту;
  • - топлене сало;
  • - рослинне масло;
  • - пижмо.
Інструкція
1
При сильному ударі ліктьового суглоба зверніться до лікаря-травматолога. Можливо, необхідно буде зробити пункцію ліктьового суглоба, видалення крові з промиванням розчином новокаїну і введенням кортикостероїдних препаратів. Необхідно забезпечити спокій руки м'якою пов'язкою. Рекомендується застосування препаратів індометацину, який надає аналгезуючий і протинабряковий ефект.
2
Після надання необхідної медичної допомоги також можна допомогти собі засобами народної медицини. Візьміть чайну ложку подрібнених коренів живокосту і 2 столових ложки топленого свинячого або гусячого жиру, помістивши в каструльку, поставте на повільно киплячу водяну баню на 1,5-2 години. Знявши з вогню, поставте на добу в тепле місце. Профільтрувавши склад через марлю, помістіть його в холодильник. Нанесіть приготовлену мазь на лляну серветку і, наклавши на лікоть, зафіксуйте пов'язкою. Цей склад має протинабрякову, знеболювальну дію. Сприяє швидкому загоєнню кісткової тканини.
3
Одночасно приготуйте склад для прийому всередину. Подрібніть 30 грамів кореня живокосту до порошкоподібного стану в кавомолці, змішайте порошок з 60 грамами меду, ретельно розітріть і, наполігши протягом 5 днів, приймайте по чайній ложці три рази на день за 15 хвилин до їди. Склад сприяє швидкому відновленню пошкодженої кісткової тканини.
4
Для знеболення ліктьового суглоба приготуйте масло на квітках пижма. Візьміть 5 столових ложок квіткових кошиків пижма, залийте їх 200 мл соняшникової або кукурудзяної олії і поставте на 2 години на повільно киплячу водяну баню. Знявши з вогню, настоюйте протягом 24 годин. Профільтруйте і використовуйте для натирання болючих суглобів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=txDvdzkNmMw
Зверніть увагу
При неправильно проведеному лікуванні сильного забиття ліктьового суглоба дуже скоро можуть розвинутися бурсит, синовіт, деформуючий артрит та ін. Тому необхідно звернутися в лікувальний заклад, щоб вам провели обстеження забитого місця і призначили адекватне лікування.
Корисна порада
Подібним чином можна приготувати цілющі олії з пелюсток соняшника, квіток нічний енотери, бузку, полину, буркуну, кореня лепехи і стальніка, та ін.