Як відкрити програму djvu.

Зараз все більше зростає популярність електронних бібліотек. Адже це дуже зручно і компактно. Наприклад, в метро, тролейбусі, автобусі простіше читати, тримаючи в руках нетбук, КПК або навіть звичайний телефон, що підтримує даний формат файлу.
Інструкція
1
Як же завантажити подібні функції? Для початку потрібно скачати програму , яка зможе відкрити файл електронної книги. Це можна зробити за даного офіційного сайту http://www.stdutility.com/stduviewer.html. Перейдіть по вищезазначеним посиланням. На цій сторінці знайдіть напис "Download free portable STDU Viewer (2 MB)". Це спрощена версія, легка у використанні. Клікніть на назву і збережіть файл. В даному випадку архів на свій комп'ютер.
2
Далі відкрийте скачаний архів і розпакуйте його. Це можна зробити, натиснувши правою кнопкою миші (або лівою, якщо у вас стоїть інверсія) на архів, потім якшо по напису «Витягнути файли в поточну папку». У деяких старих версіях архіваторів цієї кнопки немає, тому це можливо зробити виділенням всіх файлів, а потім звичайним перетягуванням в дану папку. Встановлювати нічого не потрібно, вже все зроблено за вас.
3
Тепер просто запустіть файл "STDUViewerApp.exe". Далі, за наступною схемою відкрийте книгу: File => open, потім знайдіть потрібний файл-книгу, натисніть на нього і зліва внизу в невеликому віконечку натисніть кнопку «Відкрити». Після виконаної операції у вас з'явиться текст цієї книги на білому фоні.
4
Також в цій програмі є кілька налаштувань, якими можна скористатися для зручності. Це, наприклад, виділення тексту. Припустимо, ви читаєте електронну книгу, і раптом вас відвідує думка про їжу. Щоб потім не шукати, де ви закінчили, знайдіть значок із зображенням курсору і маленьким пунктирним квадратиком внизу. При наведенні на нього буде написано "Select Text Tool". Натисніть на нього, а потім, утримуючи ліву кнопку миші (або праву, якщо у вас інверсія) виділіть пропозицію або слово, на якому зупинилися. Коли прийдете, просто лівої кнопкою миші клацніть у будь-яке інше вільне від тексту місце, білий фон - виділення зникне і можна продовжувати читати далі, без зайвих труднощів і витрати часу на пошуки, де ж ви зупинилися.
5
Ще в даній програмі є функція збільшення, або zoom. Значок зображений у вигляді знака +, обведений в кружечку і внизу значка пунктиром квадрат. Натиснувши на нього, а потім на свій, так званий, "лист", ви збільшите масштаб зображення тексту. Щоб повернути вихідний масштаб, знайдіть зліва напис "500%", клацніть на неї два рази лівою кнопкою миші і введи значення "100%". Розмір зображення став вихідним.