Як вибрати ракетку для тенісу.

Теніс стає все більш популярним з кожним роком. Цей вид спорту доступний для людей будь-якого віку, він допомагає підтримувати високий життєвий тонус людини, а також зміцнює основні м'язи тіла. Велику роль в даному спорті грає тенісна ракетка, від того, наскільки правильно ви виберете її, залежать ваші майбутні успіхи. Для того, щоб не помилитися при виборі ракетки, ви повинні знати деякі її характеристики.
Інструкція
1
Розмір ручкі.Следует вибирати найбільш велику ручку, при цьому ви повинні відчувати себе комфортно. Щоб перевірити наскільки підходить вам ручка ракетки, скористайтеся наступним способом: взявши ракетку, обхопіть її ручку долонею, потім помістіть вказівний палець іншої руки в зазор між долонею і пальцями руки, яка тримає ракетку. Якщо ширина зазору дорівнюватиме вказівного пальця, то ця ракетка вам підходить.
2
Розмір голови.Ракеткі з великою площею поверхні підходять для тих, хто любить грати в парні матчі або знаходиться на задній лінії. Для початківців гравців такі ракетки можуть привести до великого числа неточних ударів. Ракетки з головками розміром Mid або Mid Plus підходять в основному для виконання подач або ударів з літа.
3
Тип обода.Толщіна обода буває від 18 до 30 мм. Чим товщі обід, тим потужніше буде ваш удар і жорсткіше сама тенісна ракетка. При виборі обода слід дотримуватися правилу: чим размашистей ваші рухи, і чим швидше ваші удари, то тим тонше потрібно вибирати обід.
4
Довжина ракеткі.Сейчас за правилами довжина ракетки коливається від 27 до 29 дюймів. Чим довша ракетка, тим більше буде сила удару.
5
Сбалансірованность.Взяв ракетку за середину, ви можете визначити її балансування. Якщо ракетка збалансована в голову, то вона більше підходить для гри на задній лінії. Якщо ракетка збалансована в ручку, то вона підходить для подачі. Професіонали ж в основному користуються тенісними ракетками, які збалансовані в центр.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SxQtFNNi15Q