Як перенести базу даних mysql. Як в mysql перенести.

При розробці сайтів функція зберігання інформації звичайно переноситься на базу даних mysql. Якщо ви створюєте аналогічний сайт, на якому буде потрібна така ж база даних, вам не потрібно створювати копію бази даних заново.
Інструкція
1
Ви можете перенести базу за допомогою програми Dumper. Знайдіть дане міні-додаток через браузер і завантажте на вінчестер комп'ютера. Ви отримаєте посилання на архів, який потрібно розпакувати за допомогою програми-архіватора. Обов'язково перевірте завантажені файли антивірусною програмою, тому що ймовірність зараження персонального комп'ютера різними шкідливими кодами дуже ймовірна.
2
Знайдіть папку sxd в розпакованих файлах і скопіюйте її на сервер, де розташовується ваш сайт. Це можна зробити через панель адміністрування або через програму зв'язку з сервером, в якій ви розробляли сайт. Якщо у вас не виходить знайти папку самостійно, можете скористатися вбудованим пошуком на сервері. Натисніть на кнопку «Пошук» і введіть цікавить запит.
3
Зайдіть на сайт, базу даних якого потрібно скопіювати, додавши до заслання шлях до папки sxd. Введіть ваш логін і пароль на доступ, і ви потрапите в розділ управління базою даних за допомогою утиліти Dumper. Натисніть на напис «Імпорт», потім «Виконати» і збережіть отриманий архів на вінчестер комп'ютера.
4
Зайдіть на сайт, куди потрібно перенести базу даних. Також скопіюйте в файли сайту папку утиліти, як зазначено в пункті 2. Зайдіть в папку backup і завантажте в даний розділ отриманий в попередньому пункті дамп бази. Потім зайдіть в розділ sxd і виберіть пункт «Експорт». Вкажіть базу даних, яку потрібно внести, і натисніть на кнопку «Виконати».
5
Дана утиліта підтримує будь-які бази даних і працює досить швидко, не обтяжуючи користувача зайвою функціональністю. Якщо ви не хочете використовувати сторонні утиліти, зробіть експорт бази даних через PhpMyAdmin.
Багато розробники сайтів іноді стикаються з питанням перенесення використовуваних БД у зв'язку з переходом на новий хостинг. Це необхідно, щоб не втратити важливі дані, що зберігаються в таблицях, і зберегти списки користувачів, щоб їм не доводилося реєструватися заново. Для здійснення операції не потрібно володіти якимись особливими знаннями MySQL, іноді достатньо мати лише невеликий досвід роботи з панеллю phpMyAdmin.
Інструкція
1
Відкрийте обидва аккаунта на хостингах і перейдіть в панель управління БД phpMyAdmin через панель адміністрування.
2
Для початку необхідно зробити експорт даних зі старого хостингу. Для цього виберіть у лівій частині вікна панелі управління потрібну для експортування базу . У верхньому меню навігації виберіть пункт «Експорт». Зверніть увагу на кодування, яка відображається в колонці таблиці «Порівняння».
3
Поставте галочки в лівій частині вікна навпроти назви кожної таблиці. Експорт найкраще зробити в якості тексту, тому в графі "export compatibility" виберіть "ANSI". Обов'язково поставте галочку напроти пункту «Послати». Тип стиснення виберіть на свій розсуд. У лівій частині вікна виберіть "SQL".
4
Перейдіть в phpMyadmin нового аккаунта і створіть нову порожню базу даних з потрібним ім'ям. У верхній панелі виберіть меню «Структура» і видаліть всі таблиці, які ви могли до цього створити.
5
Далі зробіть імпорт. Виберіть кодування, яка була вказана в старій базі (колонка «Порівняння»). Поставте галочку напроти пункту «Дозволити скрипту розбивати процес імпорту ...». Як формат імпортованих файлів виберіть "SQL", а в параметрах сумісності виберіть "ANSI".
6
Час перенесення БД залежить безпосередньо від швидкості вашого підключення, хоча зазвичай процес займає не більше 2-3 хвилин. Якщо в процесі імпорту з'явилася помилка, то обов'язково переведіть її, виправте проблему і спробуйте здійснити перенесення з самого початку. Після невдалих спроб видаляйте таблиці тільки на новому обліковому записі. Якщо перенесення не вдався, то не бійтеся поекспериментувати з налаштуваннями. Набір параметрів залежить від налаштувань кожного сервера MySQL.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1W54vRh7no0
Корисна порада
Не знімайте стару БД, поки не перемістіть її на новий хостинг. Перед будь-яким переносом завжди робіть бекап, якщо ви дорожите своїми даними.