Як підвищити інтелектуальний рівень.

Людина в будь-якому віці намагається не тільки зберегти, а й підвищити свій інтелектуальний рівень. Розвинений інтелект допоможе надовго вам залишатися цінним фахівцем у своїй галузі. Підтримувати інтелект на належному рівні можна за допомогою курсів підвищення кваліфікації, які організовує роботодавець.
Вам знадобиться
  • Записатися на курси підвищення кваліфікації.
Інструкція
1
Підвищити інтелектуальний рівень допоможуть вірші, заучування яких тренує пам'ять. Починати слід з невеликих віршиків або чотиривіршів, які викликали у вас емоційний відгук. Вони легко запам'ятовуються, їх хочеться повторювати, розповідати іншим, ділитися з друзями. Добре, якщо вірші будуть відповідати темі спеціальності, за якою проходить навчання.
2
Сьогоднішні засоби масової інформації, в основному, дають готові знання, які не потрібно самостійно знаходити, обробляти. На лекціях викладач теж дає нові знання, часто вже в готовій формі. Перечитайте будинку отриманий на заняттях матеріал, поставте до нього питання. Навіть якщо ви не поставите їх викладачеві, ви змусите працювати своє мислення, а може бути, навіть з'явиться інтерес розібратися, звідки це знання з'явилося. Можете поставити запитання: «Навіщо ці знання потрібні на практиці? Де конкретно я зможу їх застосувати? ».
3
Спробуйте самі відповісти на поставлені запитання, а якщо не вийде, є кілька способів отримати відповідь: зазирнути в книги по темі вивчення, запитати у колег по навчанню, задати питання викладачеві.
4
Для тренування розуму, згадайте складні, не дозволені раніше ситуації, які можна буде обговорити на практичних заняттях по темі курсової підготовки. Інтелект утримує недозволені задачі в пам'яті, не даючи можливості зайнятися чимось новим, розвиваючим. Розвиток інтелекту як би зупиняється, «буксує» на одному місці. Тому, при зустрічі з фахівцем, постарайтеся ці ситуації згадати і вирішити їх спільно.
Зверніть увагу
Для підвищення інтелектуального рівня важливо мати мотивацію, тобто внутрішню потребу до діяльності. Якщо підвищення кваліфікації дійсно необхідно вам для просування по службі, або від цього залежить ваш заробіток, або є бажання підвищити свій статус в очах колег і співробітників, то сила інтересу до курсів зростає, інтелект стає активним.
Корисна порада
Для того щоб інтелект людини розвивався, необхідно «включати» його з самого ранку за допомогою будь-якої інтелектуальної зарядки: заучування слів, розгадування професійних кросвордів, заучування віршів, прози - того, що найбільш приємно і, може бути, навіть необхідно для роботи. 15-20 хвилин - і на весь день забезпечений інтелектуальний інтерес, що, безумовно, вплине на ваш розвиток.
Хоча давно доведено, що тест на IQ не завжди характеризує людину, як хорошого працівника, проте, кадрові служби багатьох підприємств використовують його при тестуванні здобувачів. Для людини з розвиненим інтелектом вирішити такий тест не складе ніяких труднощів. І цьому можна навчитися.
Інструкція
1
Всупереч поширеній помилці, інтелектуальна людина не синонім людині начитаному. Можна багато читати, але при цьому не бути високоінтелектуальної особистістю. Наявність розвиненого інтелекту передбачає наявність гарного словникового запасу, вміння мислити логічно, швидкості мислення, відмінною пам'яті і навіть математичних здібностей. Всі ці якості можна розвинути в собі. Але без читання тут не обійтися, тому обзаведіться бібліотечним абонементом, або скористайтеся інтернетом для скачування необхідної літератури.
2
Не нехтуйте тренуваннями для мозку. Йдете на зупинку - згадайте в розумі таблицю множення, множте дво- і тризначні числа, спробуйте проговорити алфавіт з кінця. Тести, кросворди, кубик Рубика та інші загальновідомі «розваги» також сприяють як розвитку математичних навичок, так і логічному мисленню. Запам'ятовуйте якомога більше: вірші, назви, розкладу поїздів, телепрограму. Поставте собі завдання запам'ятовувати написане, прочитавши один тільки раз, і поступово йдіть до неї. Не забувайте про спорт: він позитивно впливає на мозок, так як від фізичних навантажень (без зайвого фанатизму, зрозуміло) ростуть нервові клітини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hds_cnVdhVY