Як змінити папку користувача. Як змінити ім'я папки.

Папка користувача за замовчуванням збережена на системному диску. І завжди залишається ризик втрати інформації під час переустановлення операційної системи. Адже диск форматується і дані вашого облікового запису знищуються. І взагалі, не рекомендується зберігати важливі дані на системному диску. Навіть при попаданні вірусів на комп'ютер в першу чергу заражаються файли на системному диску. Тому папку користувача краще змінити.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Спочатку створіть папку, в якій будуть зберігатися всі дані вашого профілю. Після цього можна приступити до процедури зміни папки користувача . Натисніть «Пуск». Далі пройдіть на «Панель управління». На панелі управління знайдіть компонент «Адміністрування». Запустіть його.
2
Потім у лівій частині вікна знайдіть рядок «Локальні групи і користувачі». Поруч є стрілочка, натисніть по ній. Після цього клікніть мишкою по рядку «Користувачі». З'явиться список профілів (облікових записів), які є на даному комп'ютері. Відповідно, знайдіть ваш обліковий запис і клацніть по ній подвійним клацанням лівої клавіші мишки.
3
Тепер перейдіть у вкладку «Профіль». У вікні нижній розділ називається «Домашня папка». У рядку «Шлях» вам, відповідно, потрібно ввести повний шлях до папки, яка буде використана для вашого профілю. Після цього натисніть «Застосувати» і ОK.
4
Для власників операційної системи Windows 7 підійде такий спосіб. Для початку перенесіть вміст папки профілю в інше місце. Після цього необхідно увійти в систему під іншим користувачем, так як активний профіль перенести не можна. Для цього просто можете створити тимчасову обліковий запис, а пізніше її видалити.
5
Після того як ви зайдете в систему з іншого облікового запису, натисніть правою кнопкою мишки по «Мій комп'ютер». Виберіть «Властивості», потім - «Додаткові параметри системи». Далі в розділі «Профілі користувачів» клікніть по «Параметри». Після цього в списку користувачів виберіть ваш профіль. Знизу вікна натисніть «Копіювати». Виберіть нову папку для вашого профілю. Натисніть «Так».
6
Далі зайдіть в систему вже зі своєю облікового запису і перенесіть в нову папку профілю ваші дані. Тепер залишилося трохи змінити реєстр. Відкрийте вікно редактор реєстру, потім - розділ реєстру ProfileList.
7
Ви побачите ще декілька розділів, біля яких є цифри, що представляють собою «Ідентифікатор SID» користувача . Коли ви клікніть з цього розділу, то в правому вікні зможете побачити ім'я профілю. Таким чином знайдіть розділ, який відповідає вашому профілю.
8
Після цього в правому вікні знайдіть гілку ProfileImagePath. Двічі клацніть по ній лівою кнопкою мишки. Потім введіть шлях до вашої нової папці профілю. Збережіть зміни.