Як накачати прес за місяць. Як зробити кубики преса рівними.

Міцний прес і відсутність жирових складок на животі роблять будь-яку фігуру стрункою і підтягнутою. Накачати прес за місяць можна, займаючись не менше 4 разів на тиждень. Щоденні тренування не рекомендуються, так як зміцнення та відновлення м'язів відбувається під час відпочинку. Скорегуйте своє харчування, їжте каші, хліб грубого помелу, фрукти, овочі, нежирне м'ясо і рибу, горіхи, насіння, бобові та молочні продукти. Виключіть солодке, солоне, жирне, копчене, смажене.
Інструкція
1
Лягайте на підлогу, руки за головою, лікті точно в сторони, ноги зафіксуйте за щось стійке: диван, шафа і т.п. З видихом відірвіть верхню частину тіла від підлоги і повністю сядьте. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 20 разів.
2
Лягайте на підлогу, руки за головою, ноги зігнуті в колінах. На вдиху повністю підніміть верхню частину тіла від підлоги, лівим ліктем потягніться до правого коліна. З видихом опуститеся на підлогу. З наступним вдихом підніміться і доторкніться правою рукою до лівого коліна. Зробіть 20 повторень в кожну сторону.
3
Лягайте на підлогу, долоні розташуйте під сідницями, прямі ноги підніміть вгору. З видихом відірвіть сідниці від підлоги і зафіксуйте положення на 2 - 3 секунди, на вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 10 - 15 разів.
4
Лежачи на підлозі, покладіть руки вздовж тіла, прямі ноги підніміть вгору. На вдиху опустіть ноги, але не торкайтеся ними до підлоги. З видихом підніміть ноги знову наверх. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
5
Лягайте на пір, руки за головою, прямі ноги розташуйте під кутом 45 градусів до підлоги. Імітуйте їзду на велосипеді протягом 4 - 5 хвилин. Слідкуйте за тим, щоб кут між ногами і підлогою не ставав більше.
6
Ляжте на підлогу, руки розташуйте під сідницями, прямі ноги підніміть вгору. Робіть ногами кругові рухи за годинниковою стрілкою, максимально опускаючи ноги до підлоги, проте, не торкаючись до нього. Зробіть 10 кіл і поміняйте напрям руху.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U38u5vDVDfY
Зверніть увагу
Якщо ви повні рішучості і хочете швидко накачати прес за місяць, все що вам потрібно - це сісти на знежирену дієту, щодня отримувати достатній обсяг кардіонагрузок, щоб позбутися зайвого жиру, який покриває ваш живіт, і виконувати, принаймні , 30 хвилин в день вправи, спрямовані на зміцнення м'язів черевного преса.
Корисна порада
Прес тією чи іншою мірою є у кожної людини (черевні м'язи задіюються при ходьбі, нахилах, поворотах і т.д.). Тільки вони бувають абсолютно невидно через шару жиру прикриває їх. Тому, для того щоб накачати прес за місяць необхідно регулярно виконувати загальнорозвиваючі вправи, які дозволять зменшити загальну кількість жирових відкладень в організмі.