Як усунути текти радіатора автомобіля.

Одним з найбільш надійних і довговічних методів усунення течі радіатора є пайка. Єдине протипоказання для цього методу - алюмінієвий радіатор. Його паяти не можна. Однією з позитивних сторін методу є його доступність для виконання навіть недосвідченому автолюбителю. Сам процес пайки можна повторювати безліч разів до досягнення потрібного результату.
Вам знадобиться
  • - паяльник потужністю не менше 100 Вт;
  • - каніфоль, флюс, припой.
Інструкція
1
Запам'ятайте кілька правил пайки радіатора . По-перше, при роботі нагрівайте якомога більшу поверхню металу навколо течі. По-друге, при спаюванні деталей, що зазнають дуже велике навантаження, покривайте їх товстим шаром припою. Слідкуйте за кінчиком паяльника під час пайки і своєчасно видаляйте окалину з нього спеціальною пилкою. Перед паянням поверхні нанесіть на кінчик спеціальний склад для видалення окислів. Жало паяльника під час роботи покривайте великим шаром припою.
2
З радіатора обов'язково видаліть охолоджуючу рідину і підготуйте робочу поверхню для пайки. Для цього ретельно очистіть поверхню споювання. Облямівку наскрізного отвору зачистите, захоплюючи зону завтовшки 5 мм. Робочу поверхню нагрійте паяльником і нанесіть шар каніфолі, рівномірно розподіляючи її. При цьому не перегрів ремонтується ділянку. При підвищенні температури металу понад 315 градусів від каніфолі нічого не залишиться.
3
Візьміть паяльником товстий шар припою і перенесіть його на оброблений і підготовлений елемент радіатора . Потім почніть водити гострим кінцем паяльника по ремонтованої ділянки. Стежачи за дотриманням всіх умов пайки, якісно залатати потрібні ділянки радіатора . Якщо після закінчення роботи з'ясується, що не всі тріщини закладені, звільніть їх від залишився флюсу, заново нанесіть каніфоль і розподіліть її.
4
Після закінчення основного ремонту тріщин на відремонтовану ділянку нанесіть додаткову кількість припою у вигляді тонкої плівки. Великі за площею отвору спочатку зашпаровуйте відповідним шматком металу, а потім запаюють. При пайку великий тріщини виконайте процес в два етапи: після охолодження первинного шару нанесіть другий такий же шар.
5
При виборі паяльника для латання радіатора візьміть якомога більш потужний інструмент (не менше 100 Вт). Якщо використовуєте паяльник, що нагрівається на вогні, не забувайте під час пайки вести моніторинг температури. У електричної моделі досліджує постійно спостерігати за шнуром, уникаючи зіткнення його з самим паяльником і нагрітими елементами.
6
Паяльник тримайте тільки за ручку. Нагрівання робочої поверхні радіатора і жала паяльника визначайте утримуванням руки на певній відстані від нагрітої деталі. Прагніть проводити паяльні роботи на свіжому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні, так як випаровування припою і флюсу токсичні.