Як відкрити роздрібну точку.

Найпростіша, але не позбавлена вигоди форма роздрібного продажу - ларьок чи кіоск, що пропонує проходять повз людям великий вибір «товарів першої необхідності», як правило, з області бакалії та тютюнової продукції. Щоб організувати успішну торгівлю і домогтися зі своїм кіоском відчутних результатів, потрібно враховувати досвід своїх численних попередників і знати деякі хитрощі «ларькової» бізнесу.
Вам знадобиться
  • - дозвіл місцевої адміністрації на установку ларька в конкретному місці;
  • - свідоцтво про реєстрацію ІП;
  • - дозвільні документи від пожежної інспекції та Роспоребнадзора;
  • - «коробка» кіоску, підключена до електрики;
  • - набір торгівельного обладнання та зареєстрований касовий апарат;
  • - один-два змінних продавця-реалізатора.
Інструкція
1
Підшукайте місце під ларьок, яке вам здається вдалим і перспективним, після чого постарайтеся домогтися права почати свою торговельну діяльність саме там. Справа в тому, що у кожної місцевої адміністрації до дрібнороздрібної вуличній торгівлі ставлення різне, відрізняється і порядок надання тієї чи іншої ділянки вулиці підприємцю, що вирішив відкрити тут свою точку продажів. Свою згоду на розташування ларька в конкретному місці повинні дати як мінімум два підрозділи в рамках адміністрації - відділ торгівлі та відділ архітектури та містобудування.
2
Зареєструйтеся як індивідуальний підприємець, написавши заяву на право використовувати спрощену систему оподаткування; узгодьте всі формальні питання з пожежною інспекцією, представник якої потім повинен буде прийняти у вас вже обладнану точку . Так як в асортименті вашого кіоску будуть представлені різноманітні продукти харчування, то не уникнути вам також пильної уваги з боку Росспоживнагляду - краще відразу відправитися в цю установу «на килим» і промацати грунт для подальшої взаємодії. Придбайте касовий апарат, зареєструйте його в органі податкової інспекції і намагайтеся не потрапляти на продажу товару «мимо каси».
3
Знайдіть пропозицію про продаж кіоску, який уже побував в експлуатації, з можливістю його демонтажу і переміщення в потрібне вам місце. Знайти за прийнятною ціною «коробку» кіоску не повинно скласти для вас великої праці - подібні пропозиції є у всіх рекламних газетах і на електронних дошках оголошень. Ваше завдання - якомога більше заощадити на придбанні та монтажі кіоску, домогтися цього можна, якщо брати участь у підготовчій роботі особисто і провести перед відкриттям ларька його невеликий ремонт.
4
Придбайте торгове обладнання, необхідне в роботі роздрібної точки, - стелажі, дерев'яні лотки, ваги, холодильник для зберігання морозива і швидкопсувних продуктів. Перед закупівлею першої партії товару вам тепер залишається тільки знайти змінного продавця, якщо торгувати в кіоску мають намір ви самі, або двох, якщо особисто на точці працювати не збираєтеся. Пошук реалізатора - чи не найвідповідальніший момент в процесі відкриття ларька, тому що від цього людини значною мірою залежатиме ваша виручка. Постарайтеся знайти людину, яка не буде занадто зловживати вашою довірою і буде ставитися до роботи, наскільки це можливо, сумлінно.
Корисна порада
Досвідчені підприємці хором радять не обмежуватися однією торговою точкою, а створювати мережу з декількох кіосків, що дозволяє значно скоротити ризики і зробити ваше починання набагато більш життєздатним.