Як закріпити поплавок.

Правильно підібрана снасть - це запорука успішної риболовлі. Для починаючого рибалки найбільш правильним буде почати освоєння поплавковою вудки. Це найпростіша і, можливо, ефективна рибальська снасть. Вудилище складається з волосіні, поплавця, грузила і гачка. Всі ці елементи, крім поплавка, кріпляться стаціонарно. Поплавок ж повинен мати можливість вільно переміщатися по волосіні, тим самим регулюючи глибину, на яку буде опускатися приманка.
Вам знадобиться
  • - дріт 10 мм;
  • - кембрік 5-6 мм;
  • - намистина;
  • - волосінь;
  • - ніж.
Інструкція
1
Для глухого кріплення поплавка візьміть шматочок дроту і кембрік. Пропустіть дріт через колечко на тілі поплавка і, зігнувши петелькой, скрутіть її в косичку. Отримана петелька не повинна затискати поплавок і його колечко повинно вільно бовтатися на ній.
2
Краї косички обробіть надфілем так, щоб вони надалі не пошкодили волосінь.
3
Просуньте вільний кінець волосіні від вудилища через кембрік і вставте в нього скручену дріт. Ступінь ковзання буде залежати від товщини вийшла косички. Якщо конструкція вільно бовтається на волосіні, то дріт потрібно замінити більш товстою. Тепер можна акуратно рухайте зафіксований поплавок по волосіні так, як вам потрібно.
4
Щоб закріпити поплавок глухим кріпленням з двома точками, візьміть два кембрика, діаметр яких буде відповідати товщині кіля на поплавці.
5
Послідовно просуньте вільний кінець волосіні через них і зафіксуйте кожен внизу й угорі кіля відповідно. Поплавок готовий до переміщення.
6
Для далекого закидання і лову хижака, наприклад, щуки, використовуйте поплавок з ковзаючим кріпленням на вудилище. При такій конструкції застосовуйте більш великі поплавки, що дозволяють витримати приманку у вигляді живця.
7
Якщо ваш поплавок не пристосований до вільного кріпленню, то оснастите його цією функцією самі. На місці кіля просвердлите в тілі поплавка наскрізь отвір. Воно повинно бути такого діаметру, щоб волосінь ходила в ньому вільно і ні за що не чіплялася.
8
Просуньте волосінь в підготовлену намистинку, а потім в поплавок. Візьміть невеликий шматочок більш тонкої волосіні і зберіть її в петельку навколо основної. Тримаючи вийшла петлю за один кінець, оберніть другий основну частину волосіні 4-5 разів і просуньте всередину петлі. Потягніть за кінці і затягніть вузол. Намистина охоронить основну волосінь від тертя і прослизання вузла крізь поплавок. Прив'яжіть гачок з грузилом і снасть готова. Поплавок зможе спокійно рухатися в межах зафіксованого вузла.