Як налаштувати себе на схуднення.

Сила волі є у кожного з нас, і головний спосіб її розвинути - не лаяти себе, але і не жаліти. Слід чітко усвідомити, що конкретно треба виправити в нинішньому стані і намітити чіткий план по досягненню результату.
Вам знадобиться
  • Правильний настрій, мотивація, надія на краще, оптимізм, бажання
Інструкція
1
Поставити цель.Раскадровка - це один із напрямів діяльності кінорежисерів. Так вони не плутаються в порядку безлічі дій на екрані. Подібним способом можна скласти свою програму в кілька етапів - по тижнях або навіть дням, зі списком продуктів, вправ і т.п.
2
Уявити собі ітог.Стоіт кожен день "бачити" внутрішньо, до чого ви прагнете.
3
Не допускати негативні мислі.Вредно говорити собі: "Я слабка", "У мене не вийде", "Цього ніколи не станеться" і пр.Даже якщо щось вийшло з-під контролю, не лякайтеся і не лайтеся. Таке буває. А ви зможете все виправити.
4
Радіти своїм досягненням і не горювати з приводу промахов.Можно завести список перемог у всіх сферах життя і частіше хвалити себе.
5
Не піддаватися "почуттю максималізму". "Все або нічого" - це невірний підхід. Так, ви не втрималися і поїли солодощів або не зробили зарядку. Але перепочинок теж потрібна, а ви зумієте надолужити згаяне. Не треба відразу перевантажувати себе, однак і не слід все кидати при найменшому "відхиленні" від програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HtMd35Az-o8
Зверніть увагу
Намагайтеся оцінювати себе об'єктивно і при цьому вірте у свої величезні можливості.
Корисна порада
Складіть кілька девізів або просто фраз, що підтримують вашу цілеспрямованість, і періодично повторюйте їх.