Як перекачати музику з диска в комп'ютер. Як безкоштовно перекачати музику.

З проблемою запису музики з диска на комп'ютер може зіткнутися практично будь ПК-користувач, особливо якщо він хоча б час від часу слухає музику. Складність виконання цього завдання залежить від того, захищена даний диск від копіювання чи ні. Розглянемо обидва варіанти.
Вам знадобиться
  • - диск з музикою;
  • - комп'ютер;
  • - програма Windows Media Player.
Інструкція
1
Якщо, відкриваючи диск на комп'ютер е, ви бачите музичні файли формату МР3, якими часто балують меломанів пірати, сміливо зробіть висновок, що диск не захищений від запису. Тоді для скачування музики на комп'ютер відкрийте папку з музикою на диску і виділіть всі файли або ж ті, які вам потрібні. Зробити це можна поєднанням Ctrl + С або ж клацанням правої кнопки мишки - «Копіювати».
2
Відкрийте папку на комп'ютер е, в яку ви хочете скопіювати музику , і клікніть Ctrl + V або ж знову клацання правої кнопки мишки - «Вставити». Завдання виконано, насолоджуйтеся музикою.
3
Якщо ж на диску ви побачите не музичні файли, а лише ярлики, копіювати які на жорсткий диск марно, значить CD він захищений від запису. У такому випадку перекачати музику з диска на комп'ютер можна таким чином: при вставленому диску запустіть програму Windows Media Player. Звичайно, існує величезна кількість програм, здатних легко конвертувати CD формат в більш звичний МР3, однак саме Windows Media Player встановлюється автоматично на кожен комп'ютер разом з операційною системою.
4
Знайдіть у верхній частині вікна програми кнопку «Копіювати з диска ». Після нетривалої перевірки у вікні з'явиться список всіх композицій, які є на диску, виберіть і позначте галочками всі ті, які вам потрібно завантажити на комп'ютер.
5
У вікні поставте галочку в пункті «Не включати захист музики від копіювання», якщо плануєте ділитися нею зі знайомими, а також галочку у вікні біля «Я розумію що ...» і клацніть кнопку "ОК".
6
Відкрийте папку «Мої документи» через головне меню. У ній ви виявите папку «Моя музика». Саме в неї буде скопійована вся обрана вами музика з диска , можете її слухати без диска . Тепер вона збережена у форматі МР3 і працювати з нею буде значно простіше і комфортніше.
Зверніть увагу
Врахуйте, що копіювання та розповсюдження аудіозаписів, захищених авторськими правами, заборонено законом.
21 століття - століття інформаційних технологій, практичних досконалостей і масових заповнень технікою кожного окремого будинку. Техніки стає настільки багато, що одну операцію можна зробити різними приладами. І всі ці дії по створенню великої кількості техніки спрямовані тільки на збільшення обсягу закупівель певного товару. З появою комп'ютера у вас з'явилася можливість не тільки набирати тексти, а й слухати музику. А музику на комп'ютер можна скопіювати з телефону, з флеш-плеєра, з інтернету, з іншого комп'ютера або ноутбука - пристроїв дуже багато, які, фактично, виконують одні й ті ж функції.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер і пристрої, з яких буде проводитися копіювання музики.
Інструкція
1
Копіювання з телефону. Музичні файли на комп'ютер з телефону можна здійснити наступними способами: - копіювання за допомогою інтерфейсу Bluetooth; - копіювання за допомогою Data-кабеля.Прі копіюванні файлів за допомогою Bluetooth необхідно вставити Bluetooth-адаптер в роз'єм USB і провести його налаштування. У комплекті з Bluetooth-адаптером, частіше за все, йде інсталяційний диск, на якому знаходяться драйвера цього пристрою. Якщо такого диска немає, то установка спеціальних драйверів не потрібно, операційна система встановить необхідні драйвера). При копіюванні файлів через Data-кабель необхідно провести з'єднання телефону з комп'ютером за допомогою цього кабелю. Так само, як і в попередньому випадку, в комплекті з телефоном може бути диск. Його відсутність говорить про можливість підключення без установки драйверів. При підключенні до комп'ютера на екрані телефону з'явиться вибір підключення: «як модем» або «PC». Виберіть значення «PC».
2
Копіювання з CD/DVD-діска.Копірованіе з AudioCD - цей вид запису на диск має захист від копіювання, тому вам необхідно використовувати спеціальні програми для зняття копії з такого диска. Наприклад, Windows Media Player володіє такою функціей.Копірованіе з незахищених дисків виконується стандартним способом: контекстне меню файлу - права кнопка миші або клавіші «Ctrl + C» і «Ctrl + V».
3
Копіювання з флеш-носія (mp3-плеєра) .Копірованіе з флеш-носіїв (флеш-карт телефонів, флеш-накопичувачів, mp3-плеєрів) проводиться таким чином: - підключіть флеш-носій до комп'ютера за допомогою Data-кабелю (USB-роз'єм) або Bluetooth-адаптера; - відкрийте «Провідник» (Мій комп'ютер) або будь-який файловий менеджер (Total Commander); - скопіюйте всі необхідні файли.