Як перемістити папки з диска С на диск D. Як перенести інформацію з диска с на диск д.

Як відомо, за замовчуванням системним диском є диск С. А зберігати важливу інформацію на ньому небезпечно. Адже коли на комп'ютер потрапляє вірус, він в першу чергу поширюється в системних файлах. Відповідно, ризик втрати даних при цьому зростає. Також при перевстановлення операційної системи диск С потрібно форматувати. І якщо папки з важливою інформацією знаходяться на ньому, то вони в процесі форматування будуть знищені. Тому їх краще перенести на диск D.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до перенесення папок, ви повинні закрити всі програми, які можуть використовувати файли з переносите ви папок. Також прослідкуйте, щоб на диску D було достатньо місця для збереження інформації.
2
Якщо вам необхідно перенести звичайну папку, то зробити це можна так. Натисніть по потрібній папці правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. У цьому меню виберіть «Вирізати».
3
Після цього відкрийте диск D. Виберіть на цьому диску папку, в яку будете переміщати. Клацніть по ній правою кнопкою мишки, після чого в контекстному меню виберіть "Вставити". Почнеться процес перенесення файлів. Його тривалість залежить від ємності папки і типу вашого жорсткого диска . По завершенні операції папка буде перенесена на диск D.
4
Переносити папку з документами необхідно трохи по-іншому. Для власників операційної системи Windows XP підійде такий спосіб. Клацніть правою кнопкою мишки по папці «Мої документи». Виберіть «Властивості». Далі перейдіть у вкладку «Папка призначення».
5
Потім у полі «Папка» пропишіть нове місце розташування папки «Мої документи». Натисніть «Застосувати». Далі в діалоговому вікні виберете «Перемістити». Після цього папка документів з усім вмістом буде переміщена у вибраний вами розділ жорсткого диска .
6
В операційній систма Windows 7 перенести папку з документами можна таким способом. Відкрийте диск С, потім - «Користувачі». Потім відкрийте папку, яка відповідає імені вашого профілю. Далі в ній клікніть правою клавішею мишки по «Мої документи». У контекстному меню виберіть «Властивості».
7
Після цього пройдіть у вкладку «Розташування». Потім у виниклій рядку пропишіть папці нове положення на диску D і клацніть по «Застосувати». Далі в діалоговому вікні виберіть «Переміщення інформації».