Як змінити назву "Мій комп'ютер".

Поза сумнівом, є користувачі, яким хотілося б змінити стандартне назви деяких компонентів операційної системи. Наприклад, далеко не всім подобається ім'я «Мій комп'ютер». І іноді хочеться назвати цей компонент якось по-своєму. А зробити це можливо. Все, що потрібно для проведення такої операції - це базові навички користування ПК.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма TuneUp Utilities 2011.
Інструкція
1
Найзручніше для перейменування скористатися програмою TuneUp Utilities 2011. Скачайте її з інтернету. Програма платна, але є безкоштовний пробний термін її використання. Встановіть додаток на жорсткий диск комп'ютер а.
2
Запустіть програму. Коли TuneUp запускається перший раз, вона сканує систему на наявність проблем. Після завершення сканування вам буде запропоновано виправити знайдений проблеми і оптимізувати систему. Якщо є бажання, то можете погодитися. Ця операція займе всього кілька хвилин і вже точно не завадить вашій системі.
3
Після завершення оптимізації ви опинитеся в основному меню програми. Виберіть вкладку «Налаштування Windows». З'явиться вікно, в якому буде два розділи. Вам потрібен той розділ, який знаходиться зліва. Він називається «Змінити зовнішність Windows». Знайдіть у цьому розділі компонент «Персоналізація Windows». Відкрийте цей компонент.
4
З'явиться вікно, в якому також будуть кілька розділів. Вам потрібен розділ «Значки», в ньому знайдіть параметр «Системні елементи». Виділіть цей компонент за допомогою лівої кнопки мишки.
5
Після цього в правому вікні програми з'явиться список системних значків. Виділіть за допомогою лівого клацання мишки компонент «Мій комп'ютер ». Справа є розділ, який називається «Завдання». У цьому розділі знайдіть завдання «Змінити ім'я». Виберіть її.
6
З'явиться вікно з повідомленням, що ви можете перейменувати системний значок. Знизу є рядок з поточному ім'ям елемента. Видаліть поточне ім'я і напишіть нове. Натисніть OK. Після цього в нижньому правому куті вікна програми натисніть «Застосувати». Нове ім'я елемента буде збережено. Можете закривати всі вікна програми.
7
При необхідності ви зможете повернути старе ім'я елемента в будь-який момент. Або ж якщо одне ім'я вам набридне, то ви в будь-який момент можете знову перейменувати цей елемент.