Як підняти температуру.

Як іноді не хочеться вранці вставати і йти на роботу! "Добре б повболівати небагато," - думаємо ми часом. Зізнайтеся, з вами таке бувало? Іноді навіть доводиться вдатися до хитрощів: варто тільки підняти температуру тіла - і ви в порядку, лежите вдома у ліжку.
Інструкція
1
Одягніть вовняні штани і светр і залізьте під ковдру. А краще - під дві ковдри. Якщо на вулиці спека понад 20 градусів, то ефект буде максимальним. Під ковдрою вам необхідно провести хвилин 40. Після цього ви можете виміряти температуру - вона буде вищою на пів-градуса.
2
Займіться фізичними вправами. Побігати, пострибати, енергійно потанцюйте. Гарні також віджимання, підтягування, присідання. Вам необхідно запихаться і зрозуміти, що ви більше не можете. В такому випадку градусник порадує вас показанням вище 37 градусів.
3
Попейте гарячого чаю, краще з малиновим варенням або з медом. Випити ви повинні кухлів п'ять, причому без перепочинку. Температура тіла в цьому випадку може підскочити і до 38 градусів. Правда, ефект швидко випарується: вже через 10 хвилин ви будете знову в нормі.
4
Для підйому температури хороша російська лазня. Тим більше, що цей спосіб підвищення температури тіла не тільки безпечний, але і корисний для здоров'я. Попарьтесь в лазні як слід, не менше півгодини. Температура в парній повинна близько 100 градусів. Підвищена температура тіла після парної може триматися близько години.
5
Найпростіший спосіб підняти температуру - це виміряти її не в пахві, а в іншій частині тіла. Відомо, що показник температури залежить те того, де її вимірювати. Засуньте градусник, наприклад, в рот - у здорової людини він обов'язково покаже вище 37 градусів.
Зверніть увагу
Якщо у вас відмінне здоров'я і хороша терморегуляція, всі перераховані вище способи можуть виявитися марними. З цим потрібно змиритися і навчитися вирішувати свої проблеми іншими способами.
Корисна порада
Чи не вдавайтеся до вищевказаних радам занадто часто. Організм жартувати не любить - ви можете й справді захворіти.