Як зав'язати шарф на плаття. зав'язуємо легкий шарф під сукню.

Легкі шарфи люблять і носять багато жінок. Але далеко не всі знають, як зав'язувати шарф елегантно і красиво. Існує безліч способів доповнити і прикрасити сукню за допомогою цього аксесуара.
Вам знадобиться
  • - шарф.
Інструкція
1
Вузол «змійка». Цей вузол, що виглядає дуже витончено, ідеально підійде для сукні з V-подібним вирізом. Візьміть довгий, досить вузький шарф з тонкої матерії. Зауважте вузли на кінцях шарфа. Поверніть джгут, закрутивши матеріал навколо своєї осі, і оберніть навколо шиї 2-3 рази. Слідкуйте за тим, щоб обидва кінці залишилися спереду. Пропустіть їх під самим верхнім рядом закрученого джгута, перекиньте через нього і протягніть під нижніми рядами.
2
Вузол «Аскот». Шарф, зав'язаний цим вузлом, додасть вашому вигляду строгість і жіночність одночасно. Вам буде потрібно шарф-хустка з легкої тканини. Складіть його по діагоналі таким чином, щоб вийшов трикутник. Помістіть його на шию, завівши гострі кінці назад і перехрестивши їх. Туго натягніть шарф і перекиньте його кінці вперед. Зауважте їх простим вузлом або бантом.
3
Затяжний вузол. Шарф, зав'язаний затяжним вузлом, зовні схожий на чоловічу краватку. Такий аксесуар додасть вам строгий і офіційний вигляд. Цілком підходить для офісу. Для виконання даного вузла можна використовувати як тонкий квадратний шарф-хустка, так і вузький шарфик середньої довжини. Зробіть з нього вузьку смугу, рівномірно підгинаючи з двох сторін. Помістіть його на шию таким чином, щоб правий кінець був трохи довші, ніж лівий. Перехрестіть кінці, помістивши довгий зверху, оберніть його навколо нижнього, а потім протягніть в утворену петлю. Вирівняйте вузол таким чином, щоб він розташувався по середині.
4
Вузол «романтичний». Для виконання задуманого підійде як зовсім тонкий, так і виконаний з більш щільних матеріалів шарф. Перекиньте його через шию таким чином, щоб один його кінець був значно довжині другого. Оберніть довгий кінець навколо шиї, акуратно розправте і зав'яжіть спереду. При бажанні, можна залишити кінці шарфа вільними.
5
Вузол «елегантний». Шарф, зав'язаний таким способом, ідеально підійде для завершення образу ділової елегантної жінки. Можна використовувати як шовковий шарф, так і хустку. Зауважте вузол строго посередині шарфа. Розташуйте шарф таким чином, щоб вузол опинився попереду. Заведіть кінці назад і перехрестите їх. Простягніть по черзі кожен з кінців через вузол. Акуратно розправте.