Як відправити важкий файл.

Часто виникає ситуація, що необхідно надіслати електронною поштою досить важкий файл - наприклад, велику презентацію або файл МР3, проте зробити це не виходить через обмеження на поштовому домені. На багатьох з них до того ж адміністратори встановлюють заборону на передачу МР3 або відео-файлів, побоюючись піратського розповсюдження. Що можна зробити в таких випадках?
Інструкція
1
На щастя, в інтернеті є достатню кількість ресурсів, на яких можна зберігати і передавати файл и. Коротенько їх дію можна описати таким чином - це якісь віртуальні диски, куди ви можете завантажувати ваші документи, фотографії, МР3- файл и і так далі і посилання на них передавати вашим друзям і колегам. Найвідоміші з таких ресурсів: «Яндекс.Народ», skydrive.live.com, http://www.ifolder.ru/та інші.
2
Для того щоб передавати файл и на «Яндекс.Народ», достатньо мати акаунт в «Яндекс.Пошті». Якщо його у вас немає, просто зареєструйтесь - це можна зробити з головної сторінки www.yandex.ru, пройшовши за посиланням «Завести поштову скриньку» в лівій стороні сторінки, під віконцем для введення логіна і пароля. Посилання на ресурс «Народ» знаходиться на головній сторінці «Яндекса» в нижній лівій частині. Також на цей ресурс можна потрапити за прямим посиланням http://narod.yandex.ru. Файли можна завантажити безпосередньо на цій сторінці. Натисніть на кнопку «Виберіть файл » у правій частині сторінки, у вікні, браузера виберіть потрібний вам файл і натисніть кнопку «Відкрити». Після завантаження відкриється сторінка, що містить назву закачаного файл а й віконце, назване «Посилання на цей файл ». Перешліть це посилання, і ваш адресат отримає можливість скачати розміщений вами файл .
3
Ресурс skydrive.live.com також припускає реєстрацію, крім тих користувачів, у яких є ідентифікатор Windows Live ID, також використовуваний службами Hotmail, Messenger або Xbox Live. Якщо у вас немає ідентифікатора, зареєструйтеся, клікнувши на кнопку «Реєстрація» на головній сторінці ресурсу і використавши адресу вашої електронної пошти. Після реєстрації, увійшовши в систему, натисніть на посилання «Додати файл и» у другому рядку зверху і у вікні браузера виберіть потрібний вам файл . Після того, як файл завантажиться, клікніть на нього, щоб він відкрився, і в верхньому меню виберіть «Дозволити загальний доступ». Звідси ви можете прямо відправити повідомлення або, обрав пункт меню «Отримати посилання», відправити посилання на файл з якого-небудь іншого свого адреси електронної пошти або розмістити її на вашому блозі або сайті в інтернеті. Майте на увазі, однак, що для того, щоб отримати доступ до файл у, вашому адресату потрібно буде залогінитися в системі Skydrive.
4
Найпростіше розміщувати файл и на ресурсі http://www.ifolder.ru/. Тут не потрібна реєстрація - досить натиснути на кнопку «Обзор» під рядком «Завантажити файл » на головній сторінці, вибрати файл і натиснути на кнопку «завантажити». Після цього вам буде необхідно ввести контрольні цифри і (за бажанням) опис файл а; також на цій сторінці ви можете закрити файл паролем. Після цього натисніть на кнопку «Підтвердити». Відкриється сторінка з інформацією про ваш закачати файл е, де також буде дано посилання для його закачування. Це посилання перешліть вашому адресату. Якщо ви закрили файл паролем, повідомте адресату також і цей пароль.