Як визначити якість шкіри.

Вироби з натуральної шкіри - гарні, шкарпетки та зручні - користуються великою популярністю і носять їх практично цілий рік. Але яким би модним і красивим не було шкіряний виріб, як би добре воно не було пошито, тільки від якості шкіри залежить наскільки довго воно буде зберігати свій товарний вигляд. Тому, вибираючи одяг з натуральної шкіри, обов'язково звертайте увагу на якість матеріалу, з якого вона виготовлена.
Інструкція
1
Доброю рекомендацією для шкіряного виробу служить країна виробник. Якщо воно пошито на європейських фабриках, то, як правило, якість шкіри буде завжди хорошим, а сам виріб буде пошито бездоганно. Це ж можна сказати про обробку швів і строчок.
2
Про те, наскільки довго прослужить вам дороге шкіряний виріб, можна дізнатися, злегка подряпавши шкіру нігтем. Якщо залишається видимий слід, значить, шкіра не відрізняється високим якість м і від покупки слід утриматися.
3
Легко перевірити і якість забарвлення - просто проведіть по зовнішній стороні вироби злегка змоченим хусткою або вологою серветкою - ніяких слідів від фарби на них залишитися не повинно.
4
Злегка притисніть ніготь до поверхні шкіри і проведіть по ній. Фарба не повинна отшелушиваться, а на самій шкірі не повинно залишитися ніяких слідів. Розтягніть шкіру, потягнувши за полу вироби. Після того як ви відпустіть її, вона повинна швидко прийняти первинні розміри і форму, залишитися рівною. Структура хорошою шкіри завжди щільна і не пухка.
5
Товщина шкіри по всьому виробу повинна бути однакова, а її поверхня - рівною і рівномірно забарвленою, без заломів, заминання, тріщин і плям. Найміцнішою і носінням вважається шкіра буйвола, але якісні вироби шиють і з бичачої, і з телячої шкіри . Вироби з неї може служити вам довго - до 10 років. Свиняча шкіра менш шкарпетках і з часом, років через п'ять, починає втрачати форму.
6
Зверніть увагу і на внутрішню поверхню шкіряного вироби - мездру, на дотик вона повинна бути схожою на замшу, вельвет або оксамит. Так само, як і верх, вона повинна бути добре профарбована і не мати плям, на зрізі не повинно бути видно непрофарбовані верстви.
7
Перевірте якість шкіри в потайних місцях - на проймах, біля горловини, близько блискавок. Воно повинно бути таким же, як на всьому виробі. Кустарні фабрики, зазвичай, ставлять на ці місця шматки шкіри нижчої якості.