Як декорувати полки. Як задекорувати квітами кутову темну полицю.

Такий предмет меблів як полку виконує не тільки практичну функцію, вміщуючи в себе предмети побуту, але і служить декоративним елементом. Декоруючи полку, можна оновити обридлий ландшафт стін і додати кімнаті абсолютно інший свіжий вигляд.
Вам знадобиться
  • - шпалери;
  • - клей;
  • - лак;
  • - ножиці;
  • - акрилові фарби;
  • - наждачний папір
Інструкція
1
Для декорування чудово підійдуть залишилися після ремонту шпалери. Торець полки зашкурити дрібнозернистим наждачним папером і пофарбуйте в потрібний колір. Підберіть такий відтінок, який поєднувався б або контрастував з кольором стін. Візьміть шпалери і оберніть ними боки полки , обріжте зайве. Невелика кількість клею нанесіть на зовнішні бічні панелі, приклейте шпалери.
2
Щоб внести в кімнату атмосферу новорічних свят, прикрасьте полки ялиновими лапами, мішурою і гірляндами. Розставте фотографії в «новорічних» рамках і свічки. Можна оформити полички, підвісивши на них європейський атрибут Різдва - яскравий чобіток або панчоху. Чудово виглядають на полицях різдвяні та новорічні листівки, які стоять поруч з великими червоними або білими ялинковими кулями.
3
Фарбування - традиційний спосіб оформлення полиць. Виготовте трафарет з картону або купіть готовий. Окрасьте полку і нанесіть за допомогою трафарету візерунки фарбою темнішого тону. Торці полиць можна обклеїти мозаїкою. Цікаве рішення для прикраси полички - розстановка декоративних тарілок. Вони доречні не тільки на кухонних полицях, а й для стін у вітальні і передпокою.
4
Випиляєте з фанери за допомогою лобзика візерунки або фігурки. Ошкуріть їх спочатку дрібнозернистим наждачним папером. Якщо ви хочете, щоб фігурки зберегли колір деревини, покрийте їх лаком, наприклад яхтним, зашкурити, проходячи виріб поперек, а потім уздовж волокон. Знову покрийте лаком. Якщо планується яскраво розфарбувати фігурки, використовуйте акрилові фарби. Приклейте або підвісьте фігурки на полички.
5
Прикрасьте і освіжіть поличку, оформивши її в техніці декупаж. Ошкурить виріб, заґрунтуйте його за допомогою губки білою акриловою фарбою і дайте висохнути. Відокремте від серветки верхній шар з малюнком і укладіть на поліетиленову плівку або на файл лицьовою стороною вниз. За допомогою пульверизатора змочіть серветку і розправте її. Потім акуратно прикладіть файл з серветкою до однієї сторони полки і відокремте його від серветкові шару. Покрийте серветку клеєм ПВА або спеціальним клеєм для декупажу. Коли клей підсохне, покрийте оформлену частина акриловим лаком.