Як надрукувати pdf файл.

Текстові файли можна зустріти найрізноманітніших форматів: звичні txt, doc, rtf і docx, документи у вигляді фотографій форматів bmp, tif або jpeg, а також не менш поширений тип pdf.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно переглянути pdf-файл, а потім його роздрукувати, вам знадобиться спеціальна програма: Adobe Reader або Foxit Reader, PDF-XChange Viewer та інші. Завантажте в пам'ять комп'ютера і встановіть в операційну систему програму Foxit Reader. Цей додаток відноситься до розряду безкоштовних, а також займає менше місця на вінчестері (ніж, приміром, Adobe Reader) і має цілком зрозумілий інтерфейс. При завантаженні файлів через інтернет використовуйте антивірусне програмне забезпечення, бажано ліцензійне, щоб захистити операційну систему від вторгнення вірусів.
2
Запустіть встановлене додаток через посилання на робочому столі. Відкрийте документ pdf через пункт меню або клікнувши по відповідному розділу на основний області програми. Всі необхідні функції, доступні для документів даного формату в цьому додатку, згруповані у вигляді кнопок-малюнків на панелі інструментів.
3
Третя кнопка зліва у вигляді принтера відкриває доступ до можливості роздруківки документа. Відправити документ на друк можна також через меню «Файл». Натисніть на даний пункт. Відкриється вікно майстра друку, де можна встановити всі потрібні параметри.
4
Оберіть принтер і встановіть властивості друку, доступні в меню принтера, через кнопку «Властивості». Задайте діапазон друку - за замовчуванням відзначений параметр «Все». Можна також задати масштаб, порядок і розворот друку документа. У правій частині вікна ви побачите приклад того, як документ буде виглядати на сторінці.
5
Якщо відзначити параметр порядок «Кілька сторінок на аркуш», то додадуться додаткові елементи управління - можна вибрати кількість сторінок на одному аркуші «А4». Змініть формат паперу на альбомний, щоб роздрукувати документ в книжковому варіанті.