Як включити переадресацію.

Сучасна людина стала максимально мобільним і вже не уявляє свого існування без мобільного телефону, ми завжди повинні бути на зв'язку. Що ж робити, якщо в силу обставин ви перебуваєте поза зоною дії мережі, вимушено відключаєте телефон, просто не можете взяти трубку? Сучасні технології телефонного зв'язку дозволяють переадресовувати надходять вам виклики на будь-який телефон.
Інструкція
1
Практично всі оператори стільникового зв'язку пропонують кілька способів підключення даної послуги. По-перше, можна набрати на своєму мобільному телефоні короткий номер, вказаний оператором. Як правило, після набору даного номера, абонент отримує повідомлення про підключення послуги.
2
По-друге, якщо ви маєте доступ в інтернет, можете скористатися безкоштовним сервісом, який дозволить вам самостійно налаштувати послуги, що надаються оператором. Що потрібно робити? Зайдіть на сайт оператора, знайдіть інструкцію з управління послугами. Швидше за все, вам буде необхідно активувати за допомогою мобільного телефону пароль для управління. Потім, слідуючи покрокової інструкції вашого оператора, підключіть послугу.
3
По-третє, підключати дану послугу можна, відправивши СМС на короткий номер (для цього знайдіть довідник абонента).
4
В- четверте, ви можете зайти в офіс вашого оператора і просто попросити співробітників підключити дану послугу.
5
Ви можете налаштувати переадресацію вхідних дзвінків, тобто переадресація буде включатися тільки в тому випадку, якщо телефон зайнятий, якщо ви перебуваєте поза зоною дії мережі і т.д.
6
Налаштувати цю послугу можливо через меню телефонного апарату (для цього необхідно вивчити інструкцію вашого телефону), за допомогою набору універсальних команд (знайти їх можна в пам'ятці користувача або на сайті оператора), за допомогою оператора Контактного центра.Настроів послугу « переадресація виклику », ви завжди залишитесь на зв'язку! Удачи!